Jennifer Aniston, Instagram hesabı açarak ilk paylaşımını yaptı. Aniston’ın Friends dizisinin oyuncularıyla birlikte görüldüğü ilk fotoğraf hayranlarından büyük ilgi gördü.

Friends dizisindeki Rachel Green rolüyle dünya çapında tanınan Aniston, ekibin kalanıyla birlikte çektiği selfie’yi Instagram’da paylaştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM ??

Jennifer Aniston (@jenniferaniston)’in paylaştığı bir gönderi ()


Aniston, fotoğrafa  Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc, David Schwimmer ve Matthew Perry’yi de etiketledi. Oyuncu paylaşımında, “Ve şimdi aynı zamanda Instagram ARKADAŞIYIZ (FRIENDS). Merhaba Instagram” ifadelerini kullandı.

Jennifer Aniston hesabı yarattıktan sadece 30 dakika sonra 116 bin kişi tarafından takip edildi.

Fotoğraf paylaşıldıktan 12 saat sonra ise tam 5 milyon kişi ünlü yıldızı takip etmeye başladı. Aniston’ın Instagram’a girdiğini duyan hayranları ise platformun bir süre çökmesine neden oldu ve ünlü yıldızın hesabı teknik nedenlerden dolayı daha fazla takipçi kabul edemedi. Aniston ise bunun üzerine, “Üzgünüm, sanırım bozdum” yorumunu yaptı.

Öte yandan Jennifer Aniston’ın 1 milyon takipçiye en kısa sürede ulaşarak bu alanda da rekor kırmış olabileceği belirtiliyor.

Guinness Dünya Rekorları’na göre, bu unvan daha önce Prens Harry ve Meghan Markle’a aitti. İkili 5 saat 45 dakikada bu baraja ulaşmıştı. Ancak henüz resmen teyit edilmese de Aniston’ın buna çok daha kısa bir sürede ulaştığı düşünülüyor.

Aniston’ın paylaştığı kare aynı zamanda ekibin Cox’un evinde bir yemekte bir araya geldiğini de gösterdi. Fenomen dizinin hayranları, tüm ekibin devam hikayesi için bir araya gelmesini uzun süredir dilerken, oyuncular buna sıcak bakmıyor.