Okuma Süresi
2 dakika

“Toplitz Productions” ve “Render Cube” tarafından geliştirilen ve bir orta çağ oyunu olan Medieval Dynasty, 17 Eylül tarihinde erken erişim sürümüyle beraber oyun-severlerin beğenisine sunulacak.

“Toplitz Productions” ve “Render Cube”, Medieval Dynasty oyunu için erken erişim safhasının 17 Eylül tarihinde başlayacağını açıkladı. Medieval Dynasty oyununda oyuncuların, el değmemiş güzellikler dünyasına yolculukta bulunacakları ve hırslı ve sıra dışı bir adamın gözünden hayatı ve aşkları deneyimleyebilecekleri ifade edildi.

Oyuna ilişkin yapılan basın açıklamasında “Evinizi inşa etmeye yardımcı olması için ailenizi ve işçileri istihdam edin ve küçük çiftliğinizi bir imparatorluk yaratabilmek için genişletin. Medieval Dynasty, farklı oyun stillerinin bir kombinasyonu aracılığıyla sizlere sayısız olasılık sunuyor. Her şey tarafınızca mümkün ve oyun içi hedeflerinize ulaşmak için çabalarken kendi yolunuzu seçmenize izin verecek hiçbir şey sabit değil, değişken” ifadelerine yer verildi.

“Toplitz Productions” CEO’su Matthias Wünsche ise açıklamasında, Medieval Dynasty oyunumuz ile ‘Dynasty’ serimizin bir sonraki önemli dönüm noktasını, 17 Eylül’den itibaren erken erişim versiyonu olarak sunmaktan heyecan duyuyoruz. Ekip, oyunculara erken orta çağlarda mümkün olduğunca gerçekçi bir yaşam sağlamak için çok çalıştı. Oyun, çeşitli başarı türlerini güzel bir açık dünya ile birleştiriyor. Bu nedenle, topluluktan gelecek geri bildirimleri ve yeni fikirleri dört gözle bekliyoruz. Bu, kesinlikle oyunun daha da geliştirilmesini sağlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Medieval Dynasty Oyununa Ait Temel Özellikler

Oyunun; baltanızı, çekicinizi veya avlanma yayınızı alıp kendi mirasınızı yarattığınız devasa bir orta çağ açık dünya oyunu olduğu ifade ediliyor. Medieval Dynasty oyununa ait temel özellikler ise şu şekilde:

 • Son teknoloji grafiklerle güzel ve gerçekçi 3 boyutlu manzaraya sahip bir açık dünya
 • Gündüz / Gece döngüsü ve gerçekçi hava koşulları ile 4 mevsim
 • Düşecek ağaçların, doldurulacak çeşitli meyvelerin, toplanacak taşların, keşfedilecek mağaraların ve çok daha fazlasının bulunduğu etkileşimli bir ortam
 • Samanlıklardan taş konaklara kadar çeşitli seviyelerde 18 adet farklı bina türü
 • Silahlar, aletler, mobilyalar ve kıyafetler dahil olmak üzere 60’tan fazla ekipman parçası
 • Kurtlar, yaban domuzları, geyikler, tavşanlar ve diğerleri gibi birçok farklı hayvan türüyle gerçekçi vahşi yaşam etkileşimi
 • Gıda, su, sağlık ve dayanıklılık durumu üzerinde etkisi olan tüm faaliyetler
 • Bireysel karakter gelişimi için ayrıntılı bir yetenek ağacı
 • Oynanışa doğrudan etkisi olan benzersiz olaylar ve kararlar
 • Kral ile olayları tetikleyen hanedan itibar sistemi
 • Görevler, ticaret ve ekonomi, sandbox seçeneği, NPC’lerle sosyal bağlantılar ve çok daha fazlası

Oyunun fragmanını izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Hitman 3, 1 Yıl Boyunca ‘Epic Store’ Platformuna Özel Olacak

‘Martha Is Dead’ Oyunu, 2021 Yılınca PC Platformuna Geliyor

Crysis Remastered, ‘Epic Store’ Platformuna Özel Olarak Çıkış Yapacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz