kripto-para-yasasi-meclise-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan, kripto para tasarısı konusunda açıklamalarda bulunmuştu. Çok yakında meclise sunulacağı söylenen tasarı hakkında henüz bilgi bulunmuyor. Ancak büyük kitlelerin takip ettiği kripto para fenomenleri meclise davet edildi.

Cumhurbaşkanı, kısa süre içerisinde kripto para tasarısının meclise sunulacağını belirtti. Tükiye’de kripto paraları takip eden ve kripto paralar ile işlem yapan vatandaşlar, kanun tasarısını beklemeye koyuldu. Geçtiğimiz akşam saatlerinde ise kripto para fenomenleri, görüşleri alınması için meclise davet edildi.

Özellikle Twitter üzerinde, kripto para ve blok zinciri konularında pek çok fenomen yer alıyor. Türk kripto para dünyasında da oldukça dikkat çeken fenomenler, neredeyse en çok etkileşim alan kanallardan birisi denilebilir.

kripto-para-twitter-teknosafari

Geçtiğimiz saatlerde bir grup fenomen, Twitter Space sesli sohbet üzerinden söyleşi yapıyordu. Bu söyleşiye, eski ekonomi bakanı ve AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş da katıldı. Elitaş, grupta yer alan fenomenleri meclise davet etti.

Çarşamba günü gerçekleşecek olan görüşmede, @remdocan, @mrbbensait, ugur_acikgoz, @bit_gossip gibi çok kripto para dünyasında çok fazla takip edilen isimler yer alacak. Görüşmeye katılan kişiler, yeni tasarı hakkında görüşlerini ve halkın taleplerini meclise sunacak.

Kripto para tasarısının nasıl şekilleneceği konusunda henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak ilerleyen günlerde daha fazla detayın paylaşılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:

Xbox belgeseli yayınlandı: Power On: The Story of Xbox

2021 yılının en kötü 10 filmi listelendi

Epic Games, 200 TL değerindeki oyunu ücretsiz veriyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz