Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Marshall’ın İkonik Tasarımı ve Üstün Ses Performansı: Minor IV ve Major V Müzikseverlerle Buluşuyor

İsveç merkezli ses sistemleri markası Marshall, kusursuz ses kalitesi ve ikonik tasarımıyla tanınan iki yeni kulaklık modelini müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Minor IV ve Major V; uzun çalma süreleri, dikkat çekici tasarımları ve üstün ses performansları ile öne çıkıyor.

Minor IV: Konfor ve Kişiselleştirilebilir Dinleme Deneyimi

Marshall’ın kablosuz kulak içi kulaklık modeli Minor IV, 30 saatten fazla çalma süresi ve geliştirilmiş konforu ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu model, yüksek kapasiteli şarj kutusu sayesinde uzun pil ömrü sunarak hareket halindeyken bile müzik keyfini kesintisiz devam ettiriyor. Ustalıkla dengelenmiş ses deneyimi sayesinde tiz, orta ve bas mükemmel bir uyum içinde sunuluyor. Bluetooth LE Audio teknolojisi, düşük enerji tüketimi ile yüksek ses kalitesi sağlarken video izlerken daha iyi bağlantı ve ses senkronizasyonu sunuyor.

Major V: Uzun Süreli Çalma Süresi ve Katlanabilir Tasarım

Kulak üstü bluetooth kulaklık modeli Major V ise 100 saatten fazla kablosuz çalma süresi ile dikkat çekiyor. Daha iyi bir bağlantı ve düşük enerji tüketimi sunan Bluetooth 5.3 LE Audio teknolojisi sayesinde, pürüzsüz orta tonları, güçlü basları ve net tizleri deneyimleme imkanı sağlıyor. Major V, uzun süre dayanacak ve kolayca taşınabilecek katlanabilir tasarımı ile her maceranızda size eşlik ediyor. Dahili mikrofonu rüzgar gürültüsünü azaltarak daha kaliteli aramalar yapmanıza olanak tanırken, kablosuz şarj özelliği ve pil koruma özelliği ile uzun ömürlü kullanım sunuyor.

İki Modelin Karşılaştırması

Özellikler Minor IV Major V
Çalma Süresi 30+ saat 100+ saat
Bluetooth LE Audio 5.3 LE Audio
Tasarım Kablosuz Kulak İçi Katlanabilir Kulak Üstü
Ses Kontrolü Evet Evet
Suya Dayanıklılık IPX4 Sertifikası Yok
Mikrofon Evet Rüzgar Gürültüsünü Azaltan
Şarj Özellikleri Kablosuz Şarj, Hızlı Şarj Kablosuz Şarj, Pil Koruma
Malzeme %90 Geri Dönüştürülmüş Plastik Plastik ve Metal

Marshall’ın yeni modelleri Minor IV ve Major V, Haziran ayında tüm online kanallar ve elektronik marketlerde satışa sunulacak. Her iki model de, müzikseverlere üstün bir ses deneyimi ve uzun süreli kullanım vaat ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz