Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

DeFacto, karikatürist Uğur Gürsoyun hayat verdiği Fırat’ın NFT serüveni ile yeni sürprizlere imza atacak. Ayrıntılar haberimizde

Moda markası DeFacto, Karikatürist Uğur Gürsoy’un hayat verdiği Fırat karakteriyle birlikte NFT dünyasına giriyor. Moda ile teknolojiyi buluşturan ve bu vizyonunu Web 3.0 dünyasına taşıyan DeFacto, geniş bir hayran kitlesi edinen Fırat’ın yeni serüvenlerine farklı sürprizlerle eşlik edecek.

Avalanche ekosistemindeki en büyük projelerden biri

93 ülkede tüketicilerine ulaşılabilir modayı mümkün kılan DeFacto, bu yeni girişimiyle dijital dünyada da ilk olmaya ve bu dünyanın moda tercihlerine yön vermeye hazırlanıyor. 5 bin adetten oluşan ve kısa sürede tamamı satılarak yüksek bir pazar hacimine ulaşan ilk koleksiyonunu Aralık ayı sonunda hayata geçiren Fırat, Türkiye’den çıkarak NFT dünyasında global bir hayran kitlesine ulaşarak özellikle bulunduğu Avalanche blockchain ekosistemindeki en büyük projelerden birisi olmayı başardı. DeFacto ile Fırat’ın nasıl bir serüvenle hayranlarının karşısına çıkacağı ise yakında duyurulacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz