Okuma Süresi
2 dakika

55 yıllık sektör birikimi, 6 farklı ürün kategorisi ve 650 ürünüyle milyonlarca kişi tarafından sevilen bir marka olan Arzum, The Inspired Home Show 2023’te boy gösterdi. Türkiye’nin tanınan markası Arzum, Şikago’da düzenlenen fuarda  ABD pazarına giriş yaparak ticari iş birliklerine imza attı.

Global marka olma hedefleri doğrultusunda ilerleyen ve bu minvalde birçok uluslararası fuara katılarak kendisini dünya markalarına tanıtan Arzum, son olarak ABD’de düzenlenen The Inspired Home Show 2023’e katıldı. Şikago’da gerçekleşen ve global ev eşyaları endüstrisinin dev isimlerinin bir araya geldiği fuara beşinci kez katılım sağlayan Arzum, fuarda inovasyon odağında geliştirmiş olduğu ürünlerini sergiledi. Fuar ile birlikte ABD pazarına dair stratejilerini güçlendirmeyi hedefleyen Arzum, fuardan eli boş dönmedi. İşte detaylar!

Beşinci Kez Fuarda Yerini Aldı

Dünyanın birçok ülkesinden önemli şirket ve marka, ev endüstrisine ilişkin ürünlerinin tanıtımını yapmak ve çeşitli işbirliklerine imza atmak için The Inspired Home Show 2023’te bir araya geldi. Fuara Türkiye’den katılım sağlayan ve bu arenada beşinci kez yerini alan Arzum, OKKA Türk Kahvesi Makineleri ile birlikte çay, tost ve ızgara gibi farklı ürünlerin de tanıtımını gerçekleştirdi. The Inspired Home Show’da çeşitli ticari iş birliklerine imza atan marka, fuara Türk insanının misafirperverliğini taşımak için fuar süresince Türk kahvesi ikramında bulundu.

‘Yoğun Taleple Karşılaştık’

Fuarın firma açısından nasıl geçtiğini değerlendiren Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, fuarın beklentilerini karşılayan bir etkinlik olduğunu belirtti. Giray bbu konuda ayrıca, “Beşinci kez katıldığımız The Inspired Home Show’daki standımızda dünyanın birçok ülkesinden gelen ziyaretçileri ağırladık. Sergilediğimiz ürünlerimiz ziyaretçiler ve özellikle satın alım heyetlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yoğun taleple karşılaştığımız ve birçok iş birliği gerçekleştirdiğimiz fuardan oldukça mutluyuz. Fuarda gerçekleştirdiğimiz iş birliklerimiz ve ABD’de kurduğumuz şirketimizin gücüyle pazarın önemli oyuncuları arasında yer almayı hedefliyoruz. The Inspired Home Show 2023’te yer almanın bizim için bir diğer önemli artısı da farklı coğrafyalardaki trendlerin, kullanıcı beklenti, talep ve ihtiyaçlarının okunması ve bu pazarlara yönelik ürünlerin geliştirilmesi. Fuardan aldığımız doneleri ilerleyen dönemlerde pazar odaklı ürünlerin geliştirilmesinde etkin bir şekilde kullanmayı amaçlıyoruz. Bu katkılarıyla fuar bugüne, geleceğe ve global hedeflerimize yatırım açısından oldukça değerli bir organizasyon oldu” dedi.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz