Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Teknoloji devi Huawei telefon konusunda gerçekleştirdiği büyük sıçrayışın etkilerini kulaklık alanında da gösteriyor ve kullanıcılara müthiş bir ses deneyimi sunan Huawei FreeBuds Pro 2 wireless kulaklıkla sahneye çıkıyor!

Müzik birçoğumuzun hayatının tam ortasında duruyor. Özellikle de yürümek, yemek veya temizlik yapmak, spor yapmak gibi zamanlarda müziğin eşliği, adeta aktivitenin süresini kısaltıyormuş hissi yaratıyor.

Günlük aktiviteler sırasında müzikten keyif almak ya da telefon görüşmelerini daha kolay ve sağlıklı şekilde gerçekleştirebilmek için, birçok kullanıcı kablosuz kulaklıklara yöneliyor. Huawei bu konuda üst düzey bir deneyim sunan Huawei FreeBuds Pro 2 ile karşımıza çıkıyor. İşte o benzersiz kulaklığın özellikleri!

Huawei FreeBuds Pro 2’den Dünyada Bir İlk!

Huawei’in göz bebeği FreeBuds Pro 2, dünyada bir ilke imza atıyor ve TWS kulaklıklarda daha önce karşılaşmadığımız Yüksek Çözünürlüklü Çift Ses Sistemi ile kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Bu özel kulaklık, gelişmiş dijital frekans geçiş teknolojisine sahip entegre iki dijital-analog dönüştürücü sayesinde cihazın yüksek ve düşük frekansları ayırt etmesine olanak tanıyor. Devialet ile iş birliği ile geliştirilen yeni FreeBuds kulaklık kristal netliğinde ses sunuyor.

Huawei FreeBuds Pro 2, selefine kıyasla yüzde 15 daha fazla gürültü azaltma özelliği sağlayabilen endüstrinin ilk Üçlü MIC ANC TWS sistemini kullanıyor. Bu sayede belirli senaryolarda 47dB’e varan gürültü azaltma derinliği elde edilebiliyor.

Sesi Kadar Batarya Performansı ve Hızıyla da Konuşuluyor!

Kablosuz kulaklık seçimlerinde en çok dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik de batarya ve kullanım süresi oluyor. Ses kalitesi ne kadar iyi olursa olsun, uzun kullanım süresi sunmayan bir kulaklık ne yazık ki tercih edilebilirliğini yitiriyor. FreeBuds 2 Pro, şarj kutusu ile kullanıldığında 30 saate varan kullanım süresi sunuyor. Tek kulaklık ile ANC açıkken 4 saat, ANC kapalı iken 6.5 saat ve şarj kutusu ile ANC açıkken kullanıldığında ise 18 saate kadar kesintisiz kullanım performansı sunuyor.

Tüm bu özelliklere ek olarak, Huawei FreeBuds Pro 2 Yüksek kaliteli Bluetooth ses formatı ile de dikkat çekiyor. Ses aktarım hızı 990 kbps’ye kadar çıkarken sektör lideri düşük gecikmeli algoritması ile oyun modunda 90 ms düşük gecikme süresi sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz