Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
3 dakika

Netflix Türkiye’de yer alan popüler filmlerden sonra bu kez en popüler dizi listesiyle karşınızdayız. İşte; ‘Netflix Türkiye’nin en popüler dizileri’. ‘Netflix Türkiye’de popüler dizi ve filmler’.  ‘Netflix Türkiye popüler filmler’. ‘Netflix  Türkiye popüler içerikler’. ‘Netflix Türkiye’de en çok izlenen diziler’.  

Abone sayısını artırarak en iyi dizi, film platformlarından olma yolculuğuna devam eden Netflix’in Türkiye ayağında hangi dizilerin popüler olduğunu derledik ve sizler için listeledik. En popüler 10 diziye yer verdiğimiz bu yazımızda içeriklerinden de kısaca bahsettik. Böylece, Covid-19 tedbirlerinin ve yasaklarının devam ettiği bu süreci uzun soluklu ve en popüler dizilere başlayarak değerlendirebilirsiniz. İşte; ‘Netflix Türkiye’nin en popüler dizileri’. ‘Netflix Türkiye’de popüler dizi ve filmler’.  ‘Netflix Türkiye popüler filmler’. ‘Netflix Türkiye popüler içerikler’. ‘Netflix Türkiye’de en çok izlenen diziler’.  

Netflix Türkiye’nin Popüler Dizileri

Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Diziler

‘Netflix Türkiye’nin en popüler dizileri’. ‘Netflix Türkiye’de popüler dizi ve filmler’. ‘Netflix  Türkiye popüler filmler’. ‘Netflix Türkiye popüler içerikler’. ‘Netflix Türkiye’de en çok izlenen diziler’ tüm detaylarıyla yazımızda…

  • Friends 
  • The Serpent 
  • Who Killed Sara?  
  • The Irregulars 
  • New Amsterdam 
  • Snowpiercer 
  • Ginny & Georgia 
  • Leyla ile Mecnun 
  • La Casa De Papel 
  • Gözlerinin Ardında 
Friends  

Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Diziler

Netflix Türkiye, geçtiğimiz haftalarda ‘Friends’ dizisini içeriklerine katarak kullanıcılarını sevindirmişti. 90’ların ve 2000’lerin popüler dizisi olan ve günümüzde de bu ilgiyi karşılayan FriendsNetflix Türkiye’ye yeni gelmesine rağmen burada da popüler içerikler arasına girmeyi başardı. 10 sezon olan ve 24 ile 25 bölüm arasında yayınlanan dizi, bir sitcom olmakla birlikte iş, aşk ve gündelik hayatın zorluklarıyla uğraşan 20’li yaşlarındaki 6 arkadaşı konu ediniyor. Dizi, bu arkadaş grubunun başından geçenleri oldukça komik bir üslupla izleyiciye sunuyor. 

The Serpent 

Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Diziler

Netflix Türkiye’de popüler dizi ve filmler listemize bir mini diziyle devam ediyoruz. 8 bölüm olan ‘The Serpent’ gerilim, suç türünde. Acımasız bir katil olan Charles Sobhraj’ın 1970’lerde Güneydoğu Asya’da gezginleri kendine av olarak seçmesini konu alıyor. Dizi, aynı zamanda sarsıcı olaylardan uyarlanmıştır.  

Who Killed Sara? 

Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Diziler

1 sezon ve 10 bölüm olarak Netflix Türkiye’nin popüler içerikleri arasında izleyebileceğimiz ‘Who Killed Sara?’ suç, drama ve gizem türünde karşımıza çıkıyor. Kız kardeşi öldürülen  Alex, haksız yere suçlanmaktadır. Bu suçlamaların haksız olduğunu kanıtlamaya çalışan  Alex, aynı zamanda kardeşinin katilinin peşine düşer. Fakat asıl katilden çok daha fazlasını ortaya çıkaracaktır.  

The Irregulars 

Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Diziler

Netflix Türkiye popüler diziler arasında olan ‘The Irregulars’ Viktorya dönemi Londrası’nda geçmektedir. Sıra dışı bir grup Dr. Watson ve iş ortağı Sherlock Holmes bazı doğaüstü suçları çözmeye çalışırlar. 

New Amsterdam 

Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Diziler

‘New Amsterdam’ Amerika’nın eski bir hastanesine yeni atanan Dr. Max Goodwin burada direktörlük yapmasını konusuna taşıyor. Dizi, hastanenin mevcut durumuyla ilgili değişiklikler yapan Dr. Goodwin’in aynı zamanda hastaların hayatın kurtarmak için gösterdiği uğraşı anlatıyor.

Snowpiercer 

Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Diziler

Yeni bölümleriyle Netflix Türkiye’nin en popüler dizileri listesine giren ‘Snowpercier’ bilim kurgu türünde karşımıza çıkıyor. Dizide dünya buzlarla kaplanmıştır ve hayatta kalan son insanlar da dev bir trende yaşamaktadır. Fakat dengeyi bozmadan birlikte bir yaşam yürütmek oldukça zordur.  

Ginny & Georgia 

Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Diziler

Netflix Türkiye’de 1 sezon ve 10 bölüm yayınlanan ‘Ginny & Georgia’ romantik, drama türündedir. Özgür ruhlu bir anne olan Georgia, çocukları Ginny ve Auistin ile sıfırdan yeni bir hayata başlamak için taşınırlar. Fakat bu süreçte bazı problemler yaşayacaklardır.  

Leyla ile Mecnun
Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Diziler 

Türk dizi tarihinin gelmiş geçmiş en iyi dizlerinden biri olan ‘Leyla ile Mecnun’ Netflix  Türkiye’nin de popüler içeriklerinden neredeyse düşmüyor diyebiliriz. Doğumlarının ardından yıllar sonra tekrar bir araya gelen Leyla ile Mecnun’da absürt bir komedi izliyorsunuz. Hırsız Yavuz, Erdal bakkal, Mecnun, İsmail gibi birbirinden farklı ve tuhaf karakterlerin yer aldığı dizi televizyonda yayınlandığı dönemde de en sevilen yapımlar arasında oldu ve yıllar geçmesine rağmen izleyicinin ilgisini koruyor. 

La Casa De Papel 

Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Diziler

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok sevilen ‘La Casa De Papel de, Netflix Türkiye’nin popüler içerikleri arasında bayrağı bırakmayan yapımlardan. Hayranlarının büyük bir merakla 5’inci sezonunu beklediği dizi, İspanyol Kraliyet Darphanesini hedef alan hırsızlığı konu alıyor. Bu hırsızlığı oldukça zeki bir şekilde düzenleyen Profesör her an yakalanma tehlikesiyle karşı karşıyayken her bölümde izleyiciye farklı bir heyecan yaşatıyor. 

Gözlerinin Ardında 

Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Diziler

Kitaptan uyarlanan ‘Gözlerinin Ardında’ bekar bir annenin Psikiyatrist patronuyla yaşadığı aşkı ve onun gizemli karısıyla tanışmasını konu alıyor. Bu tanışmanın ardından kurulan gizli arkadaşlıkla birlikte karakter kendisini sapkın zihin oyunlarının içinde bulur.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Netflix Türkiye, Mayıs Ayında Eklenecek Dizi ve Film Listesini Paylaştı

How I Met Your Mother’ın, ‘How I Met Your Father’ İsimli Bir Devam Dizisi Geliyor 

Ünlü İsimlerin Konuk Olacağı Oscar Özel Yayını Yekta Kopan’ın Sunumuyla YouTube’da Canlı Yayınlanacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz