Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Oppo tarafından “Akıllı Uyu, İyi Uyu” sloganı ile Türkiye pazarında satışa sunduğu Oppo Watch Free, uykudan önce, uyku sırasında ve uykudan sonra detaylı analizler gerçekleştiren OSleep ile uyku kalitesini takip ediyor.

Çinli teknoloji şirketi Oppo, uyku izleme özelliğine sahip yeni akıllı saati Oppo Watch Free modelini Türkiye pazarında yayınladı. Daha iyi uyku için geniş analizler sunan OSleep özelliğine sahip cihaz, ayrıca profesyonel spor modlarına ve sağlık fonksiyonlarına da sahip.

Oppo Watch Free, uyku problemlerinin çözümlenmesine yardımcı olmak için OSleep desteği ile birlikte geliyor. OSleep, profesyonel, kapsamlı ve kişiselleştirilmiş uyku izleme özelliğinin yanı sıra uykudan önce, uyku sırasında ve uykudan sonra detaylı analizler gerçekleştiriyor. Profesyonel sensörler ve gelişmiş algoritmalar kullanılarak yapılan horlama riski değerlendirmesi, uykuda yaşanan sorunların detaylı bir analizini sunuyor.

oppo-watch-free-teknosafari

Bunların yanında cihaz, kan oksijen satürasyonu izleme, optik nabız sensörü aracılığıyla nabız değişim algılama ve horlamanın bir telefon tarafından kaydedilmesi özellikleriyle destekleyerek yapıyor. OPPO Watch Free aynı zamanda uykudaki ortalama kan oksijen seviyesi, horlama sayısı ve azami horlama desibeli gibi göstergeleri de sergiliyor. Böylece uyku sırasındaki solunum sorunlarını zamanında tespit ediyor.

Çoğu kullanıcı yatmadan önce akıllı telefonunu eline alıyor ve uyumakta zorluk çekiyor. Daha hızlı uykuya dalmanıza ve daha iyi uyumanıza yardımcı olmak üzere OPPO Watch Free size yatma zamanına ilişkin hatırlatmalar gönderiyor ve uykuya dalma sürenizi, uyku sürenizi ve uyku aşamalarınızı analiz ediyor. Bu çalışmayı derin ve hafif uyku analizleri ve hızlı göz hareketleri (REM) izleme detayına kadar inerek yapıyor.

Ayrıca cihaz, uyku takibinin yanında birçok profesyonel spor özelliğini destekliyor. Cihaz, 14 gün dayanan uzun pil ömrüne sahip. Üstelik sadece 5 dakikalık bir şarj ile akıllı saat, bir gün boyunca kullanım sunuyor.

Vanilya ve Siyah renklere sahip OPPO Watch Free’nin, Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1.149 TL.

İlginizi Çekebilir:

İTÜ Big Bang Startup etkinliği ile girişimciler, 458 milyon TL ödül ile buluştu

Apple Music 2021 yıl sonu listeleri paylaşıldı

Oppo Reno 7 serisi, 15 dakikada tamamen tükendi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz