Cumartesi, Eylül 26, 2020
Ana Sayfa Oyun PUBG Mobile, Yeni Antik Gizem Modu Güncellemesini Duyurdu 

PUBG Mobile, Yeni Antik Gizem Modu Güncellemesini Duyurdu 

Popüler video-oyunu PUBG Mobile, yeni ‘Antik Gizem Modu güncellemesini duyurdu. Güncellemenin yanında; popüler Arena listesine, yeni bir oynanış sunan ‘Takım Silah Oyunu’ ve ‘Kütüphane’ haritası da eklendi. Yeni mod ve güncellemeler, duyurulmalarının hemen ardından oyun bünyesinde kullanıma açıldı.  

Popüler video-oyunu PUBG Mobileyeni Antik Gizem Modu’ güncellemesini duyurdu. Modun; gizemli bir antik uygarlık temasıyla birlikte, oyunculara yeni oyun içi etkinlikler ve özel ödüller sunduğu ifade edildi. Güncellemenin yanında; Arena listesine de yeni bir oynanış sunan ‘Takım Silah Oyunu’ ve ‘Kütüphane’ haritası eklendi. Söz konusu haritanın, oyunun ilk kapalı alan haritası olduğu belirtildi. Yeni mod ve güncellemeler, duyurulmalarının hemen ardından oyun bünyesinde kullanıma açıldı.  

Aktarılan detaylara göre; yeni Antik Gizem temalı oynanış, ana menüde yer alan “Mod Seçimi” ekranından seçilebiliyor. Bu yeni modu aktifleştiren oyuncular, “Miramar” ve “Eranger” haritalarında yer alan “Antik Gizem” yapısını keşfe çıkabiliyor. Bu devasa iki katlı yapı, her oyunda yer seviyesinde başlıyor ve sonrasında oyun çemberini takip ederek havalanıyor. Antik yapının yanı sıra oyuncular, yeni oyun moduyla birlikte şu özellikleri de deneyimleyebiliyor: 

  • Yeni Boss Savaşı – Yapının ikinci katında yer alan mühürlü bir odada, birçok ödül barındıran gizemli bir boss bulunuyor. 
  • Küçük Harabeler – Oyuncular haritada rastgele yerleştirilen küçük harabelerde yer alan sandıklara erişebiliyor ve bulmacaları çözebiliyor. 
  • Fresk Bulmacası – Oyuncular yeteneklerini, bu yeni interaktif Antik Fresk bulmacasıyla test edebiliyor. 

PUBG Mobile bünyesine eklenen kostümler, altı seviyeye kadar yükseltilebiliyor

PUBG Mobile Kostümler

Oyuncuların bu yeni çevreye uyum sağlamaları için Ra Savaşçısı, Nut Savaşçısı, Yeraltı Rehberi ve Mumya kostümlerinin yanı sıra, “Altın Firavun Zırh-X” isimli kostüm de oyuncuların açması için listede bulunuyor. Ayrıca PUBG Mobile bünyesindeki bu kostümler, ek özelliklere kavuşmaları için altı seviyeye kadar yükseltilebiliyorGiysi görünüm yükseltmesi, özel giriş ekranı hareketleri, giysiye özel lobi hareketleri, takım arkadaşı iletişim hareketleri ve eşya paylaşımı, “Başlangıç Adası ve ölüm duyuru özel efektleri; bu seviyeler arasında yer alıyor. 

Her kıyafet setiiçerisinde diğer kıyafetleri almak ya da Altın Firavun Zırh-X’i güçlendirmek için kullanılabilen Firavun Altını ve diğer ödüller barındıran, benzersiz ve özel bir Hazine Sandığı ile geliyor. Oyuncular aynı zamanda, UC ya da Gümüş Parçacık kullanarak çekilişe katılabiliyor. 

Takım Silah Oyunu içerisinde oyuncular, rakiplerini yendikçe silahları da güçleniyor

Takım Silah Oyunu

Yeni ‘Takım Silah Oyunu’ ise Arena modu başlangıç silahlarıyla dörde dört bir oynanış sunuyor. Oyuncular rakiplerini yendikçe, silahları da güçleniyor. Son silah olan tavayı kullanan ilk takım, Çorba Parası’nı kazanıyor. Takım Silah Oyunu, her hafta sonu Cuma’dan Pazar‘a kadar oynanabiliyor. Oyuncular Takım Silah Oyunu’nu, yeni Kütüphane haritasında da oynayabiliyor. Oyunun ilk kapalı alan haritası olan Kütüphane’nin; sol, sağ ve orta olmak üzere üç saldırı yolu ile simetrik bir düzene sahip olduğu ifade ediliyor.  

İçerik güncellemesi ayrıca, bazı ek özellikleri de barındırıyor: 

  • Yeni Arena Eklentisi – Namlu Uzatıcı eklentisi, çoğu Dürbünlü Tüfeğe, Tüfeğe ve Hafif Makinalı Silahlara eklenebiliyor. Silahın etkin menzilini artırırken, mesafeye bağlı olan hasar azalmasını da en aza indiriyor. 
  • Arena Silah Hasarı Azaltma Ayarlaması – Silah hasarı artık silah sınıfının etkin menziline göre ayarlanıyor. Pompalı Tüfek, Hafif Makinalı Tüfek, Dürbünlü Tüfek sıralamasıyla en yakından en uzağa şekilde sıralanıyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

PUBG Mobile, Yeni Bir Hile Karşıtı Önlem Tanıttı

PUBG Mobile Nasıl Daha İyi Oynanır? PUBG Mobile Tüyoları

PUBG Mobile Nasıl Oynanır? PUBG Mobile Tüm Ayarlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

blank

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei, ‘P Smart 2021’ Akıllı Telefon Modelini Tüm Özellikleri ile Tanıttı 

Huawei, ‘P Smart 2021’ isimli yeni akıllı telefon modelini tüm özellikleri ile birlikte tanıttı. Gücünü ‘Kirin 710A’ işlemci modelinden alacak olan cihazın, arka gövdesinde...

BMW Motorrad, ‘BMW M 1000 RR’ İsimli En Güçlü Motosiklet Modelini Tanıttı 

BMW Motorrad, ‘BMW M 1000 RR’ isimli şimdiye kadar ürettiği en güçlü motosiklet modeli olduğunu ifade ettiği yeni motosikletini tanıttı. Yeni ‘BMW M 1000 RR’ın, 2021...

K-Pop Grubu BLACKPINK, Albüm Tanıtımı İçin PUBG Mobile ile İş Birliği Yaptı! 

Dünyaca ünlü K-Pop grubu BLACKPINK, yeni albümünün tanıtımı için PUBG Mobile ile iş birliği yaptığını duyurdu. İş birliği kapsamında; oyuna tüm oyunculara açık olan özel...

Apple, Facebook Uygulamasının Etkinlik Bileti Satışlarından Yıl Sonuna Kadar Yüzde 30 Komisyon Almayacak 

Kısa bir süre önce AppStore’un aldığı komisyon konusunda kullanıcı bilgilendiren bir Facebook güncellemesini bloklayan Apple, uygulamanın etkinlik bileti satışlarından yıl sonuna kadar yüzde 30 komisyon almayacağını açıkladı. Facebook...

Çin’de Bulunan Huawei Ar-Ge Merkezinde Büyük Yangın! 

Çin’in ‘Dongguan’ kentinde bulunan bir Huawei Ar-Ge merkezinde yangın çıktı. Yangın nedeniyle herhangi bir can kaybı meydana gelmediği ifade edildi. Yangının çıkış sebebi ise henüz...