Samsung’un ağustos ayında düzenleyeceği yeni Unpacked etkinliğine bir aydan kısa bir süre kaldı. Şirketin Unpacked lansmanında, yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonunu, yeni akıllı saati Galaxy Watch 4’ü ve yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds 2’yi tanıtması bekleniyor. Lansmana sayılı günler kala Galaxy Buds 2 ’nin yazılım özellikleri, yeni renk seçenekleri ve batarya kapasitesi sızdırıldı. 

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, önümüzdeki ay Unpacked etkinliğinde yeni ürünlerini görücüye çıkaracak. Şirketin bir aydan az bir sürenin kaldığı yeni lansmanında, katlanabilir ekranlı yeni akıllı telefonu Galaxy Z Flip 3’ü, yeni akıllı saati Galaxy Watch 4’ü ve yeni kablosuz kulaklarını da tanıtması bekleniyor. Ortaya çıkan yeni bir haber ise, Galaxy Buds 2 ile alakalı yeni sızıntı bilgiler çıkarıyor. 

Galaxy Buds 2’nin ortaya çıkan yeni özellikleri

Samsung, yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds 2’yi piyasaya sürdüğünde kullanıcıları için yeni bir Galaxy uygulaması çıkaracak. Bir XDA Devolopers geliştiricisinin ortaya çıkardığı Galaxy uygulamasının detaylarına bakıldığında, Galaxy Buds 2’nin özellikleri de gün yüzüne çıkmış oldu. Hatta elde edilen bilgilere göre Samsung, Apple AirPods’tan bir özelliği kopyalayacak: Kullanıcılar, yalnızca bir Galaxy Buds 2 kulaklık kullanırken aktif gürültü engellemeyi (ANC) kullanabilecekler.

Bu özellik muhtemelen bir güncelleme yoluyla Galaxy Buds Pro ve Galaxy Buds Live‘a da gelecek. Bu durum uygulamanın daha yeni sürümünde keşfedilen yeni ayrıntılı dokunmatik yüzey kontrolleri için de geçerli: Samsung, kullanıcının Galaxy Buds 2’de dokunma, çift dokunma, üç kez dokunma ve dokunma ve basılı tutma gibi dokunmatik yüzey eylemlerini tek tek devre dışı bırakmasına veya etkinleştirmesine olanak tanıyacak. 

Ne yazık ki, uygulamanın kodu, yüksek ve düşük ANC seviyeleri veya Galaxy Buds Pro ile sunulan 360 Ses özelliği arasında seçim yapma seçeneği içermiyor gibi görünüyor. Ancak, bu özelliklerin mevcut olması ancak henüz görünür olmaması mümkün. Samsung, her iki ürünü de satmaya devam edebilmesi için Galaxy Buds Pro’ya özel birkaç şeyi saklamak istemiyorsa, Galaxy Buds 2 muhtemelen Galaxy Buds Pro’nun tüm işlevlerine kutudan çıktığı gibi sahip olacak.

Galaxy Buds 2 yeşil renk seçeneğine sahip olacak

Buds 2 için şimdiye kadar bilinmeyen sarı bir renk de uygulama tarafından ortaya çıktı. Siyah, yeşil, menekşe ve beyaz dahil olmak üzere daha önce bilinen renk seçenekleri de doğrulandı, ancak uygulamada görülen yeşil sürüm, sızdırılan renderların bize gösterdiğinden biraz farklı. Samsung ayrıca, pil istatistikleri ekranı ve Kulaklıklarımı bul  bölümü gibi Galaxy Giyilebilir uygulamasının bazı bölümlerini yeniden tasarladı . Son olarak, uygulama ayrıca Buds 2’nin pil kapasitesini de listeliyor: Her kulaklıkta 61 mAh ve kasa için 472 mAh kapasite bulunacak.

İlginizi Çekebilir:

Samsung Galaxy Watch 4 Serisi Önemli Bir İyileştirme ile Geliyor

Galaxy Z Flip 3 ‘ün Detayları Ortaya Çıktı: Tasarımı, Özellikleri ve Fiyatı!

Samsung Galaxy Buds Pro inceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz