Samsung Galaxy Watch 4 Serisi Önemli Bir İyileştirme ile Geliyor

Yakın zamanda piyasadaki yerini alması beklenen Samsung Galaxy Watch 4 önemli bir iyileştirmeyle gelecek. Serinin yeni modellerinde depolama alanı artırılacak.

Geçtiğimiz günlerde Amazon’un yanlışlıkla bilgilerini listelediği ve bu listeye göre 27 Ağustos’ta kullanıcılarla buluşması beklenen Samsung Galaxy Watch 4 önemli bir iyileştirmeyle gelecek. Serinin yeni modellerinde depolama alanı artırılacak.  

Depolama Alanı Artacak 

Edinilen yeni bilgilere göre yeni model daha geniş bir depolama alanına sahip olacak. Samsung Galaxy Watch 3, 8 GB depolama alanı özelliğini taşırken yeni akıllı saatlerde 16 GB depolama alanına kavuşulacağı iddia edildi. Bu sayede yeni akıllı saatler, daha geniş bir kullanım imkânı sunarken daha fazla uygulama da yüklenebilecek. 

Galaxy Watch 4 Özellikleri 

Amazon Kanada’nın geçtiğimiz günlerde çıkış tarihini 27 Ağustos olarak paylaştığı Galaxy  Watch 4’ün Kanada merkezli fiyatlarına da bu listeyle birlikte yer verilmişti. Buna göre Samsung Galaxy Watch 4’ün 40 ve 44 milimetrelik modelleriyle, Galaxy Watch 4 Classic’in 42 ve 46 milimetrelik modelleri listedeki yerini almıştı. Listeye göre Galaxy Watch 4’ün fiyatı 280 dolar, Galaxy Watch 4 Classic 42 milimetre 340 dolar ve 46 milimetrelik fiyatı ise 370 dolar olarak belirlenmişti. Fiyatlarla birlikte serinin teknik özelliklerini de açığa çıkaran Amazon Kanada, 247 mAh ve 361 mAh kapasiteli batarya, uyku tipi, kan basıncı ölçümü, spor aktiviteleri gibi özelliklere yer vermişti. 

İlginizi Çekebilir: 

Yılın İlk Yarısında Türkiye Oyun Sektörü 236 Milyon Dolar Yatırım Aldı

OnePlus Nord 2 İçin İlk Görsel Geldi

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz