Okuma Süresi
2 dakika

Samsung Galaxy S23 Ultra, tanıtımına 2 haftadan daha az bir süre kalmışken tüm detaylarıyla görüntülendi. Kamera özelliklerinden tasarımına kadar tüm detayları ortaya çıkan cihaz, Nikaragua’da satılmaya başladı.

Samsung Galaxy S23 Ultra’nın fiyatından tutun da lansman görüntülerine kadar birçok detaya rağmen telefonun detaylı görüntüsü sır gibi saklanıyordu. Ta ki bugüne kadar. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S23 Ultra ile ilgili neredeyse tüm detaylar sızdırıldı.

Geçtiğimiz gün bir Instagram sayfasının paylaştığı bir video, Galaxy S23 Ultra’nın nasıl göründüğünü bizlere gösteriyor.

Keşke Satmak İçin Tanıtılmasını Bekleseydiniz!

Nikaragualı bir Instagram hsabının paylaştığı bu videoda Galaxy S23 Ultra’yı ilk kez canlı olarak görüyoruz. Tasarım her ne kadar S22 Ultra’ya fazlasıyla benzese de çok ufak farklılıklarla bu telefonun S23 Ultra olduğunu anlayabiliyoruz. Videoda telefonun yeşil rengini görüyoruz ancak bugün sızdırılan bazı fotoğraflarda telefonun Phantom Black, Yeşil, Krem ve Lavanta renkleri de ortaya çıkmış oldu.

Tüm bunlara ek olarak S23 Ultra’nın kamera testiyle ilgili bir video da ortaya çıktı. Videoda telefonun 100x yakınlaştırmaya sahip olduğu, 8K çözünürlükte 30 FPS desteklediği, 200 MP modunun bulunduğu ve portre modunda video çekebildiği açıklandı. Tüm sızıntıları derleyen Twitter kullanıcısı Alvin, videoları paylaşan Nikaragualı hesapla temasa geçtiğini ve Telefonun IMEI numarasını sorgulayarak telefonun gerçekten S23 Ultra olduğunu birinci elden doğruladığını açıkladı.

Bunların yanı sıra sızıntıları paylaşan sayfa şimdiden telefonları satmaya başladı. Tanıtıma 2 haftadan az bir süre kalmışken önümüzdeki günlerde tanıtımdan önce inceleme videolarıyla karşılaşabiliriz gibi duruyor.

Galaxy S23 Ultra’nın Sızdırılan Kamera Testleri

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S23 serisinin fiyatları da belli olmuştu. Sizlerle paylaştığımız habere göre;

Teknoloji devi şirket, yeni tanıtacağı Galaxy S23 serisinde Apple taktiği uygulayacak. Geçen yıl tanıttığı Galaxy S22 serisinde satışları kendi aleyhine çevirmemek için fiyat artışı yapmamıştı. Ancak artan maliyetler ile kaliteli fakat pahalı politikasını uygulayacak.

Samsung’un yeni tanıtacağı Galaxy S23 serisindeki iki modelde fiyat artışı gerçekleşmeyecek. Modeller arasında sadece Ultra için yüzde 10 ila 20 arasında bir fiyat artışı olacak. Galaxy S23 modelleri için belirtilen fiyatlar ise genel olarak su şekilde görünüyor:

  • Galaxy S23 fiyatı: 799 dolar
  • Galaxy S23 Plus fiyatı: 999 dolar
  • Galaxy S23 Ultra fiyatı: 1249 dolar

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz