En İyi 10 Slayt Hazırlama Programı

Slayt ve sunum hazırlamak hem eğitim hem de iş hayatında gerekli olabiliyor. Bu nedenle; slaytlarla sunumlarınızı etkili bir şekilde hazırlayabileceğiniz programları sizler için listeledik. İşte; ‘Slayt hazırlayabileceğiniz en iyi programlar.’ ‘En iyi 10 slayt hazırlama programı.’ ‘Sunumlarınız için slayt hazırlayabileceğiniz en iyi programlar.’ ‘Slayt hazırlamak için program tavsiyeleri.’ ‘En iyi sunum hazırlama programları.’ ‘Slayt hazırlama programı.’

Listemizde yer alan programları mobil uygulama ve web tabanlı olarak kullanabiliyorsunuz. İşte; ‘Slayt hazırlayabileceğiniz en iyi programlar.’ ‘En iyi 10 slayt hazırlama programı.’ ‘Sunumlarınız için slayt hazırlayabileceğiniz en iyi programlar.’ ‘Slayt hazırlamak için program tavsiyeleri.’ ‘En iyi sunum hazırlama programları.’ ‘Slayt hazırlama programı.’

Slayt Hazırlayabileceğiniz En İyi Programlar

En İyi 10 Slayt Hazırlama Programı

  • Prezi
  • Microsoft PowerPoint
  • Keynote
  • Visme
  • Google Slaytlar
  • Haiku Deck
  • Ezvid
  • Xtensio
  • Powtoon
  • Zoho Show
Prezi

En İyi 10 Slayt Hazırlama Programı

 

En iyi sunum hazırlama programları listemizde ilk sırada Prezi yer alıyor. Akıllı telefonunuza indirerek kullanabileceğiniz bu program, hareket halindeyken sunum hazırlamanıza olanak tanıyor. Telefonunuz üzerinden hazırladığınız sunumları, PC veya Mac’inize bluetooth ile bağlanarak büyük ekrana taşıyabiliyorsunuz. Aynı zamanda tüm sunumlarınızı çevrimiçi ve çevrimdışı görüntüleyebiliyor, e-posta veya sosyal medya üzerinden paylaşabiliyor, ortak sunumlara geri bildirim ve yorum bırakabiliyorsunuz.

Play Store 

App Store

Microsoft PowerPoint

En İyi 10 Slayt Hazırlama Programı

Listemize, Microsoft PowerPoint’le devam ediyoruz. Yine akıllı telefonlarınıza indirerek kullanabileceğiniz bu programla sunumları olduğunuz yerden oluşturabiliyorsunuz. En son kullandığınız sunum dosyalarını istediğiniz cihazda görüntülemeniz için son kullanılan dosyalar için de hızlı bir görünüm sağlıyor. Aynı zamanda program, sunumları OneDrive’da eşitlemektedir. Bu sayede bilgisayarınızda oluşturmaya başladığınız bir sunumu PowerPoint mobilde de düzenleyip sunabiliyorsunuz. Bununla birlikte; hazırladığınız sunumları başkalarıyla da paylaşabiliyorsunuz.

Play Store

App Store

Keynote

En İyi 10 Slayt Hazırlama Programı

Listemizde sırada yalnızca iOS kullanıcılarının indirebileceği Keynote yer alıyor. Mobil uygulamada en iyi sunum programlarından biri olan Keynote, sunumlarınıza metinler, görüntüler, grafik tablolar ve şekiller eklemenizi sağlıyor. Slayt sunularınıza canlı videolar da ekleyebildiğiniz programda, yüz yüze veya sanal olarak sunum yapabiliyorsunuz. Ekibinizle aynı anda ve aynı sunu üzerinden çalışmanıza da olanak tanıyan Keynote, sinematik slayt geçişleriyle diğer programlardan ayrılıyor.

App Store

Visme

En İyi 10 Slayt Hazırlama Programı

Web tabanlı bir program olan Visme, ilgi çekici grafikler ve infografiklerle sunum hazırlayabileceğiniz bir başka platform. Sunumlarda bir bilginin nitelikli bir şekilde verilebilmesi ve ilgi görmesi kimi zaman grafikler aracılığıyla sağlanıyor. Dolayısıyla Visme de yoğun verileri bile grafiklerle sunabileceğiniz bir uygulamadır. Kullanımı da oldukça kolay olan programda sunum dışında markalar için sosyal medya gönderileri, kısa videolar ve animasyonlar da hazırlayabiliyorsunuz.

visme.com

Google Slaytlar

En İyi 10 Slayt Hazırlama Programı

Google Slaytlar ile yeni bir sunum hazırlayabilir, düzenleyebilir veya diğer kullanıcılarla ortak bir çalışma yürütebilirsiniz. Ekibinizle aynı anda aynı sunum üzerinde çalışabileceğiniz programın diğer özellikleri ise; çevrimdışı çalışma, ortak çalışılan sunumlara yorum ekleme ve yorumlara yanıt verme, slayt ekleme, metin ve şekilleri biçimlendirme, doğrudan mobil cihazıyla sunum yapabilme, çalışmaların otomatik kaydedilmesi, görüntülü görüşmelerde slaytlarla sunum yapma.

Play Store

App Store

Haiku Deck

En İyi 10 Slayt Hazırlama Programı

Haiku Deck tasarım beceriniz olmasa bile kaliteli sunum hazırlayabileceğiniz bir programdır. Çünkü uygulama; pek çok hazır şablon, şık ve profesyonelce tasarlanmış yazı tipleri, çeşitli grafikler, istatistik çizelgeleri, slayt teması ve font seçeneği sunuyor. Bunun yanı sıra programı hem mobil hem de web üzerinden kullanabiliyorsunuz.

App Store

Ezvid 

En İyi 10 Slayt Hazırlama Programı

Ezvid, çeşitli videolarla slayt gösterisi hazırlayabileceğiniz bir programdır. Pek çok özelliğiyle karşımıza çıkan Ezvid, videoları düzenleme, videoları daha sonra kullanmak üzere kaydetme, metin ve resim slaytları oluşturma, doğrudan ekrandan çizim yapma gibi işlevler sunuyor. Programın, özellikle de video oluşturma aracı olduğunu tekrar etmekte fayda var. Dolayısıyla slaytın yanı sıra YouTube’a video içerik üretenler için de önerilecek bir platform.

ezvid.com

Xtensio

En İyi 10 Slayt Hazırlama Programı

Xtensio ile slayt yapmaktan bahsetsek de aslında bir sunum hazırlama platformundan çok daha ötesidir. Xtensio; basın bülteni, aylık müşteri başarı raporu, çalışan el kitabı, toplantı gündemi, soru kaynağı çözümlemesi, yıllık rapor, haftalık takım durum raporu gibi; pazarlama, satış, iş geliştirme, strateji, raporlama, ürün yönetimi gibi pek çok alan için şablonlar sunmaktadır.

xtensio.com

Powtoon

En İyi 10 Slayt Hazırlama Programı

Powtoon, hareketli videolar, sosyal medya gönderileri, GIF’ler, eğitim videoları ve sunumları oluşturabileceğiniz bir platformdur. Girişim, danışmanlık firmaları, pazarlama ajansları, küçük işletmeler ve girişimciler için de çeşitli video ve sunumlar hazırlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla zengin bir program olduğunu söyleyebiliriz.

powtoon.com

Zoho Show

En İyi 10 Slayt Hazırlama Programı

Sunumlarınız için slaytlar hazırlayabileceğiniz program öneri listemizi Zoho Show ile sonlandırıyoruz. Profesyonel slaytlar tasarlayabileceğiniz programda, fotoğraf ekleyebiliyor, metni düzenleyebiliyorsunuz. 100’den fazla şablon sunan platform, infografiklerle verilerinizi güçlendirmenizi sağlıyor ve animasyonlar oluşturabiliyorsunuz.

zoho.com/show/

İlginizi Çekebilir:

Eylül Ayında En Çok İndirilen PlayStation Oyunları Yayınlandı

Google Pixel 6 çıkış tarihi belli oldu

2000 ile 3000 Arası Telefonlar Ekim 2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz