Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

X ailesine üç yeni üye eklendi. Ayrıntılar haberimizde

Sony taşınabilir hoparlör serisine yüksek kalite, geniş ses alanı, güçlü ses basıncı ve derin basa sahip üç yeni modeli (XG300, XE300 ve XE200) eklediğini açıkladı. Sony’nin üç yeni modeli de cihazlarda bulunan X-Balanced Hoparlör Ünitesi ve Çift Pasif Radyatör sayesinde güçlü sesin kaynağı oluyor.

XG300 partilere güç katıyor

XG300, dahili tweeter’lar ve MEGA BASS özellikleri sayesinde kulüp performansı veren derin bas ve net yüksek frekanslı sesin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Kulüpten konsere geçmek isterseniz, XG300 LIVE SOUND sayesinde, bu eşsiz atmosferi yeniden yaratmanıza ve en sevdiğiniz canlı performansları tekrar tekrar yaşamanıza olanak tanıyor.

Partilerini renklendirmeyi tercih edenlerdenseniz, XG300‘ün hoparlörlerindeki müziğin ritmiyle senkronize olan ortam aydınlatmasını açarak keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

XE300 ve XE200 ile ses her yere eşit yayılıyor

Profesyonel konserlerde kullanılan ses sistemlerinden ilham alan Sony’nin benzersiz Line-Shape Difüzörü sesi eşit bir şekilde dağıtarak daha geniş ve uzak alana ulaştırıyor. Böylece geniş bir mekanda bulunan siz ve arkadaşlarınız en sevdiğiniz şarkıları net bir şekilde duyabilir, dans edebilir ve aynı ses deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

XE300 ve XE200 modellerinde önerilen dikey yerleşim kullanıldığında Line-Shape Difüzörünün tüm ses avantajları en iyi şekilde kullanılıyor. Ek olarak keyifli bir stereo ses deneyimi için hoparlörü yatay yerleştirerek Sony | Music Center uygulamasını kullanabilirsiniz.

Rahat taşınabilirliği odağına alan bir tasarım

Üç yeni modelin hepsi rahat taşınabilirliği odağına alan bir tasarıma sahip. Özellikle XG300’ün tasarımında taşımayı her zamankinden daha kolay hale getiren geri çekilebilir bir tutma alanı yer alıyor.

Küçük boyutlarına ve hafif görünümüne rağmen, XE300 ve XE200 büyük sesi küçük boyutlara sığdırarak, siz dışarıda eğlencenize devam ederken mükemmel bir arkadaş oluyor. XE200’de de kullanışlı bir kayış sunuluyor. Böylece en sevdiğiniz şarkıları tek bir dokunuşla çalmak için her zaman rahatlıkla taşınabiliyor.

Uzun ömürlü batarya dikkat çekiyor

Her üç hoparlör de uzun ömürlü batarya ömrüne sahip. Bu sayede tek bir şarj ile daha uzun süreler müzik keyfi devam ediyor. Tam şarjlı bir XG300 25 saat, XE300 24 saat, XE200 ise 16 saat çalma süresi sunuyor.

Her üç hoparlörde de bulunan hızlı şarj özelliği, zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda bile müzik zevkinizden kopmamanıza olanak tanıyor. Hızlı şarj, yalnızca 10 dakikalık bir şarjla 70 dakika boyunca çalma olanağı sağlıyor.

Aynı zamanda her modelde bulunan Battery Care özelliği sayesinde, asla aşırı şarj konusunda endişelenmenize gerek kalmıyor. Bu özellik, hoparlörünüzün daha uzun süre optimum durumda kalacağı anlamına geliyor. XE300 ve XE200 için bu özellik Sony | Music Center uygulaması aracılığıyla aktive ediliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz