Takip Edilebilecek 10 YouTube Kanalı

YouTube’da geçirdiğimiz sürenin özellikle de pandemi ile birlikte arttığını söylesek yanılmış olmayız. Bununla birlikte üretilen içerikler de zamanla çok daha kaliteli bir hale gelmeye başladı. Diğer yandan YouTube’un şimdilerde çok daha geniş bir platform olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla herkese ve akla gelebilecek her içeriğe açık bir mecra olması biz kullanıcıların da eleme yapmasına neden oluyor. Bu nedenle Tekno Safari editörleri olarak takip edebileceğiniz ve ürettiklerini izlerken keyifli dakikalar yaşayacağınız YouTube kanallarını sizler için listeledik. İşte; ‘Takip etmeniz gereken YouTube kanalları.’ ‘Takip edilebilecek 10 YouTube kanalı.’ ‘Takip edilesi YouTube kanalları.’ ‘En iyi YouTube kanalları.’

‘Takip etmeniz gereken YouTube kanalları.’ ‘Takip edilebilecek 10 YouTube kanalı.’ ‘Takip edilesi YouTube kanalları.’ ‘En iyi YouTube kanalları’ detaylarıyla yazımızın devamında…

Takip Etmeniz Gereken YouTube Kanalları

Takip Edilebilecek 10 YouTube Kanalı

  • Evrim Ağacı
  • NeyseNe
  • Kutsal Motor
  • İbrahim Selim ile Bu Gece
  • 140journos
  • Agah Aydın
  • Plus90
  • Batesmotelpro
  • Bana Göre TV
  • Tekno Safari
Evrim Ağacı

YouTube kanalları arasında en iyilerinden biri olan Evrim Ağacı, Türkiye’de bilimseverlerin buluşma noktası diyebiliriz. Instagram hesabı üzerinden de çeşitli bilimsel içerikler paylaşan ve takipçilerinin oldukça beğendiği Evrim Ağacı, YouTube üzerinden ise daha çok fizik, biyoloji, kozmoloji, psikoloji ve bilim felsefesi alanında videolar üretiyor. Bu içerikleri üreten ise Mühendis Çağrı Mert Bakırcı.

Evrim Ağacı

NeyseNe

Listemize sırada NeyseNe ile devam ediyoruz. Caner Özyurtlu’nun öncülüğünde kurulan ve daha çok Loş Sohbet programıyla içeriklerin üretildiği kanal, takipçilerine keyifli dakikalar yaşatıyor. Loş Sohbet davet ettiği konuklar eşliğinde karşılıklı eğlenceli sohbetlerle ilerleyen bir program. Bununla birlikte kanaldan; Caner Özyurtlu’nun Instagram hesabı üzerinden yaptığı canlı yayınları izleyebilir, Melikşah Altuntaş’ın Bazı Nefis Filmler programına göz atarak film önerileri alabilirsiniz. Fakat kanalın daha çok Loş Sohbet programıyla tanındığını da söyleyebiliriz.

NeyseNe

Kutsal Motor

En çok Aşırı Ünlüler ile Kısa Görüşmeler programıyla ön plana çıkan Kutsal Motor’da, filmler ve diziler üzerine de çeşitli içerikler bulabilirsiniz. Kanalı güzel yapan ise elbette eğlenceli sunumları ve izleyiciye keyifli dakikalar yaşatması.

KutsalMotor

İbrahim Selim ile Bu Gece

İbrahim Selim ile Bu Gece’yi Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nden izleyebilirsiniz. 2019’da hayatımıza giren programı, YouTube’dan takip edebileceğiniz gibi seyirci olarak da katılabiliyorsunuz. İbrahim’in Selim’in sunduğu YouTube programı, ünlü konuklarla keyifli sohbetler eşliğinde gerçekleşiyor.

140journos

Takip edilebilecek 10 YouTube kanalı listesinde sırada 140journes yer alıyor. Seçilen özel bölümlerini Netflix, Gain, Exxen ve BluTV’de izleyebileceğiniz programda, bir nevi Türkiye’yi anlıyorsunuz. Türkiye’de gündem olmuş geçmiş ve güncel konularla kişilerin ele alındığı videolar keyifli dakikalar yaşatacaktır.

140journes

Agah Aydın

Dr. Psikiyatr Agah Aydın’ın; ilişkiler, annelik içgüdüsü, hayatın anlamı, güzellik, çirkinlik, estetik, pandemi, şiddet, kişilik bozukluğu olmak üzere daha pek çok konu üzerine bilimsel bilgileri eşliğinde konuştuğu tv programlarını kendi kanalı üzerinden izleyebilirsiniz. Agah Aydın’ın kanalını takip etmek, hem kendinizi hem de çevrenizi anlamak ve tanımak noktasında oldukça yardımcı olacaktır.

Agah Aydın

Plus90

Video haber formatında içerikler üreten Plus90, Türkiye’deki en güncel konuları ve gelişmeleri takip edebileceğiniz bir YouTube kanalı. Aynı zamanda ınstagram üzerinden de takip edebilir ve içeriklerini buradan da izleyebilirsiniz. DW öncülüğünde kurulan Plus90, takipçilerine bağımsız haber alma hakkını sağlıyor. Türkiye’de gündemde olan olaylar ve konularla ilgili olarak yaptığı röportajlarla objektif bir haber platformu olarak karşımıza çıkıyor.

Plus90

Batesmotelpro

YouTube denilince akla ilk gelen girişimlerden biri de Batesmotelpro’dur. Viral videoyu Türkiye’ye ilk getiren ekip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Komik ve keyifli video içerikler sunan kanal ve ekibin günümüzde pek ismi geçmese de bir dönemin popüleri arasında yer alıyordu. Ancak diğer YouTube kanalları gibi yoğun bir içerik akışı sağlamıyor. Fakat ürettikleri bazı videolar sosyal medyada ve YouTube’da viral olmaya devam ediyor.

Batesmotelpro

Bana Göre TV

İlk olarak Katarsis ile YouTube’da tanıdığımız daha sonra Exxen’de izlediğimiz Psikolog Gökhan Çınar, şimdi de Bana Göre TV’de devam ediyor. KatarsisX-TRA olarak programlarına devam eden Psikolog Gökhan Çınar, her hafta ünlü veya tanınmamış oldukça zor bir hayat yaşamak zorunda kalan insanları davet ederek onların hayat hikâyelerine dokunuyor.

Bana Göre TV

Bonus: Tekno Safari

Listemizde son sırada bonus olarak kendi kanalımız Tekno Safari’ye yer veriyoruz. Tekno Safari’de güncel teknoloji haberleri ve teknolojiye dair son gelişmeleri takip edebilirsiniz. Çeşitli tanıtım videoları ile son çıkan ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve dijital dünyanın öne çıkanlarına göz atabilirsiniz.

Tekno Safari

İlginizi çekebilir:

2021’in En Popüler Dizileri – 2021’de Dikkat Çeken Diziler

Ekim Ayında En Çok İndirilen PlayStation Oyunları Yayınlandı

Adı lite kendisi değil! Xiaomi 11 Lite 5G NE PUBG New State testi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz