Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Türkiye teknoloji perakendeciliği ve e-ticaret alanında öne çıkan Teknosa, Türkiye’nin ilk müşteri deneyimi ödülü olan CX Awards Turkey/ Türkiye Müşteri Deneyim Ödülleri’nde benzersiz müşteri deneyimi için hayata geçirdiği uygulamalar ile üç ödül birden aldı.

Benzersiz müşteri deneyimi için tüm kanallarında pek çok yeniliğe ve ilke imza atan Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, bu yıl 5’incisi düzenlenen Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde üç ödül birden kazandı.

Teknosa, 2 Farklı Üretken Proje ve İyi Fikir Ödülü Almaya Hak Kazandı

Teknosa, dijital yetkinliklerle zenginleştirdiği müşteri odaklı yeni konsept mağazaları ile “Sıradışı Müşteri Deneyimi” kategorisinde “Üretken Proje” ödülünü kucaklarken, müşterilerine çoklu kanal satış ve iletişim desteği sağlayan görüntülü görüşme, canlı destek, otomatik süreç çözümleri sunan whatsapp, webchat, videochat, TTS uygulamalarıyla “En İyi Dijital Müşteri Deneyimi” kategorisinde bir diğer “Üretken Proje” ödülünün de sahibi oldu.

Sürdürülebilirliği tüm işlerinin merkezine koyan Teknosa, BlindLook iş birliğiyle teknosa.com’u görme engelli kullanıcıları için erişilebilir hale getirdiği uygulaması ve işitme engelli müşterileri için devreye aldığı “Teknolojik Eller” destek hattıyla da “Müşteri Deneyiminde Sürdürülebilirlik” kategorisinde “İyi Fikir” ödülüne layık görüldü.

Teknosa Hakkında

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. 2000 yılında, teknoloji perakendeciliği sektöründe; elektronik, bilişim, iletişim, kişisel bakım ve optik alanlarında satış ve pazarlama platformu oluşturmak üzere, Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. Teknosa, konusunda uzman çalışanlarıyla teknoloji alanında en doğru ürünü, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek tüketicilere sunmayı hedefleyen bir perakende zinciridir. Türkiye’de teknoloji perakendeciliğinde hizmet veren ilk ve en yaygın mağaza zinciri olan Teknosa, bugün mağazaları, teknosa.com ve mobil platformlarıyla çoklu kanalda kesintisiz hizmet vermektedir. Teknosa, Teknosacell markasıyla mobil hat ve iletişim hizmeti veren tek teknoloji perakende şirketidir.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz