Amazon Prime Türkiye
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Tekno Safari editörlerinin haftanın öne çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları derlediği DigiToll’ün 33. bölümü, “Tekno Safari” YouTube kanalında yayınlandı. Her Pazar izleyicisiyle buluşan teknoloji haber bülteninde Leyla Yüngül bu hafta; iPhone 12 tanıtılmadığı için telefonların eskimediği ilk Apple Event’iCall of DutyCold War Trabzon’u ve Amazon Prime Türkiye ile ilgili öne çıkan detayları anlattı. 

Tekno Safari editörlerinin haftanın öne çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları derlediği DigiToll’ün yeni bölümü, Tekno Safari” YouTube kanalında yayınlandı. Her Pazar izleyicisiyle buluşan teknoloji haber bülteninin 33. bölümünde Leyla YüngüliPhone 12 tanıtılmadığı için telefonların eskimediği ilk Apple Event’i, Call of DutyCold War Trabzon’u ve Amazon Prime Türkiye ile ilgili öne çıkan detayları anlattı. Bu hafta öne çıkan tüm başlıklar, merak edenler için videoda!

Bununla birlikte; Facebook’un yeni VR gözlüğü ‘Oculus Quest 2’, online olarak gerçekleştirilen PlayStation 5 etkinliği ve TikTok’un Ağustos ayı indirilme rakamları da DigiToll’de bu hafta kendine yer bulan başlıklar arasındaydı. Teknoloji haber bülteni, 33. bölümünde Dark Web’de satılan verilerin ne kadar ettiğini, dünyaca ünlü isimlerin Facebook protestosunu, iyi uyumanın önemi ve az uyumanın zararlarını da gündeme taşıdı. Ayrıca, Google karbon ayak izi ve sanal influencer kavramları da “İyi Fikir” bölümünde öne çıktı.

Teknoloji haber bülteni DigiToll, her Pazar “Tekno Safari” takipçileriyle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji basınının nabzını tutmak, dijital dünyanın en çok konuşulan konularından haberdar olmak ve DigiToll’ün yeni bölümlerini kaçırmamak için Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın! 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Yeni İlişki Trendi: ISO Mate, Elektrikli Scooter Hacklenebilir Mi? – DigiToll #30 Yayında! 

Netflix Ücretsiz Deneme Tarih Oldu, Dünyanın En Zengin 4. Adamı Elon Musk – DigiToll #29 Yayında! 

Fortnite vs Apple, Android Telefonlar Depremleri Haber Verecek – DigiToll 28

Circilum io Nedir?, TikTok ABD’de Kapatılıyor Mu?, Instagram Reels – DigiToll #27 Yayında! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz