venom-3-teknosafari

Spider-Man serisinin yapımcısı Amy Pascal, verdiği bir röportajda Venom 3 filminin yapım aşamasında olduğunu duyurdu. Venom 2: Zehirli Öfke ile Venom, Spider-Man evrenine giriş yapmıştı.

Başrolünde Tom Hardy’nin yer aldığı Venom serisinin ikinci filmi Venom 2: Zehirli Öfke, geçtiğimiz Ekim ayının başlarında vizyona girmişti. Film, son sahne ile Marvel Sinematik Evreni içerisine girdiğini kesin olarak göstermişti.

17Aralık tarihinde vizyona girecek Spider-Man: No Way Home içerisinde Venom karakterinin gözüküp gözükmeyeceği konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak şimdiye kadar paylaşılanlara baktığımızda Spider-Man ve Venom mücadelesini sonraki filmlerde göreceğiz.

venom-spider-man-teknosafari
Görsel hayran yapımıdır.

Spider-Man yapımcısı Amy Pascal, yapılan bir röportaj esnasında Venom 3 filminin yapım aşamasında olduğunu paylaştı. Pascal, filmin henüz planlama aşamasında olduğunu, ardından çekimlere başlanacağını belirtti.

Henüz erken bir aşamada olsa da Venom 3 filminin çıkacağı neredeyse kesin olarak görülüyordu. Marvel Sinematik Evreni içerisine girmesi ile bu durum daha da netleşmişti. Ancak resmi bir şekilde filmin yapım aşamasında olduğunu duymak, birçok hayranı sevindirmeye yetti. Ayrıca Tom Hardy, filmlerin yenisinin çıkıp çıkmayacağı, filmin bireysel başarısına bağlı şeklinde konuşmuştu.

Bilindiği üzere Marvel hayranları, şu anda heyecanla Spider-Man: No Way Home filmini bekliyor. Film, 17 Aralık tarihinde vizyona girecek. Filmin bu kadar heyecan verici olmasının sebebi ise, içerisinde şimdiye kadar ekranlara gelen 3 Spider-Man karakterinin de gözükecek olması. Tabii ki bu durum henüz resmiyet kazanmış değil.

İlginizi Çekebilir:

İTÜ Big Bang Startup etkinliği ile girişimciler, 458 milyon TL ödül ile buluştu

Apple Music 2021 yıl sonu listeleri paylaşıldı

Oppo Reno 7 serisi, 15 dakikada tamamen tükendi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz