Mastercard Online Oyun Alışverişi

Mastercard, oyun tutkunu kullanıcılarına özel yeni bir kampanyayı hayata geçirdiğini duyurdu. Aktarılan detaylara göre; online oyun alışverişi yapan ‘Mastercard’ kullanıcıları, 15 Ekim ve 30 Aralık tarihleri arasında tek ya da daha fazla seferde 250 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL’yi para iadesi olarak geri kazanabilecek. 

Ödeme çözümleri şirketi Mastercard, oyun tutkunu kullanıcılarına özel yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor olduğunu duyurdu. Kampanya kapsamında; online oyun alışverişi yapan ‘Mastercard’ kart sahiplerinin, 15 Ekim ve 30 Aralık tarihleri arasında tek ya da daha fazla seferde 250 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL’yi para iadesi olarak geri kazanabileceği ifade edildi. Şirket ayrıca; kampanyanın, söz konusu tarihler arasında online oyun alışverişi yapan ilk 45 bin kişiyi kapsayacağına işaret etti.  

‘Mastercard’ online oyun alışverişi kampanyası ile ilgili detaylara, sosyal medya üzerinden erişilebiliyor

Mastercard Oyun Kampanyası

Aktarılan diğer detaylara göre, “Oyuncuysan ve Mastercard’lıysan şans senden yana” mottosuyla yola çıkan ‘Mastercard’ oyun alışverişi kampanyası fırsatından yararlanmak için tek seferde veya çoklu alışveriş yapma kriteri aranıyor. ‘Mastercard’ sahibi olması yanı sıra; tüm kampanya koşullarını sağlayan oyun-severler, 250 TL ve üzeri alışverişlerinde kampanyadan faydalanabiliyor. Oyun oynamayı sevenler; 15 Ekim 2020 tarihi itibarıyla, kampanya detaylarına ‘mastercard.com.tr’den ve ‘#OyuncuysanŞanslısın’ haghtag’i aracılığıyla sosyal medya platformları üzerinden ulaşabiliyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘İstanbulkart Mobil’ Uygulamasına, ‘Masterpass’ Ödeme Sistemi Entegre Edildi

Sosyal İzolasyon Döneminde Yüzde 91 Daha Fazla Online Alışveriş Yaptık

Dünyada 10 Kişiden 8’i Temassız Ödemeyi Tercih Ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz