Teknoloji devi ViewSonic endüstriyel, perakende ve ticari alanlarda iş birlikçi bir çalışma deneyimi yaratmak amacıyla TD2465 dokunmatik monitörü geliştirdi.  Günümüz teknoloji ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen TD2465, çoklu dokunma modu özelliğiyle çalışma verimliliğini maksimum seviyeye çıkarıyor.

Dünya çapında adını duyurmayı başaran görsel çözüm sağlayıcısı ViewSonic, ticari, perakende ve endüstriyel işletmelere özel olarak tasarladığı 24-inç ekrana sahip TD2465 dokunmatik monitör ile kullanıcılara çok yönlü bir deneyim sunmayı hedefliyor. Bazı sektörlerde ortaya çıkan zorlu talepleri karşılamak üzere tasarlanmış ViewSonic TD2465, dokunmanın olumsuz etkilendiği ortamlarda gelişmiş özellikleriyle birçok avantajı bir arada sunuyor.

Sayısız Alan İçin Zahmetsiz Kurulum

Zahmetsiz kurulumuyla TD2465 monitör, otellerde misafirlerin interaktif kayıtları, perakende ve bankacılıkta güvenli finans yönetimi, sağlık hizmetlerinde hasta verileri, havacılıkta gerçek zamanlı ulaşım dağıtımı ve üretim endüstrisinde fabrika akışı görünürlüğü gibi çok çöeşitli alanlarda kolay ve esnek kullanım avantajıyla müşteri deneyimini üst seviyeye çıkarıyor.

Dört tarafında dar çerçeve bulunan ve ince bir gövdeyle tasarlanmış olan TD2465, herhangi bir kiosk tasarımına kolayca sığarken, yüzeye ise güvenli bir şekilde yerleştirme fırsatı sunuyor. Ayrıca gelişmiş esneklik ve daha ergonomik görüntüleme deneyimi için 15° ila 70° arasında eğilebilen ayağıyla TD2465, VESA montaj tasarımıyla donatılarak daha fazla bağlantı türüyle kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Her Ortamda Etkili Performans

Çeşitli kullanım koşullarına ve kullanım senaryolarına uyacak şekilde tasarlanan yeni TD2465 dokunmatik monitörün Eldivenle Dokunma, Suya Dayanıklılık ve Kalemle Dokunma Modu gibi çeşitli gelişmiş dokunma modları bulunuyor. Bu modlar sayesinde TD2465, kullanıcıların elleri ıslakken, koruyucu eldiven giyerken veya nemli ortamlarda bile etkili bir performans sergiliyor. 1920×1080 çözünürlükte 16:9 en boy oranı, 7H’den büyük yüzey sertliği ve 250 cd/m2 parlaklık özelliğinin yanı sıra kalem, stylus ve aktif kalem uyumu ile geniş bir çalışma alanı da sunuyor.

OSD Yönetimi İçin Hepsi Bir Arada ViewSonic Touch Controller Yazılımı

TD2465 dokunmatik monitör, kesintisiz kullanıcı arayüzü ile yeni ViewSonic Touch Controller yazılımını destekliyor. Bu yazılım; kapsamlı çözüm, ekran ses seviyesi, ekran parlaklığı, kontrast seviyeleri ve dokunma modları gibi OSD ayarlarını ayarlamak için dokunarak kolay erişim imkânı sağlıyor. Fiziksel ek düğmelere ihtiyaç duymadan en iyi iş akışını ayarlamak ve yönetmek için eksiksiz bir araç seti sunuyor. ViewSonic ayrıca, gelecekte ViewSonic Touch Controller yazılımıyla uyumlu çalışabilen daha fazla cihazı piyasaya sunmayı hedefliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz