Rabam ile kapıdan kapıya hizmet alan kullanıcılar, canlı harita aracılığıyla araçlarının nerede olduğunu ve kaç kilometre hızla ilerlediğini anlık takip edebilecek

Otomobil ile ilgili tüm ihtiyaçlara anında cevap veren mobil uygulama Rabam, hizmete başladı. ‘Sizin aracınız bizim aracımız’’ anlayışıyla yola çıkan ve Türk mühendisler tarafından geliştirilen start-up, araç bakımı ile ilgili tüm detayları kullanıcıların yerine planlıyor. üm süreçler Rabam tarafından takip edilirken; hizmet alan tüm kullanıcılar, kapıdan kapıya hizmet ayrıcalığıyla araçlarının nerede olduğunu uygulama sayesinde görebiliyor.

Araç bakımıyla ilgili bütün süreçleri takip ediyor

Rabam sayesinde kullanıcıların araçlarıyla ilgili tüm işlemleri istedikleri zaman istedikleri yerde gerçekleştirebileceklerini anlatan Rabam Kurucusu R. Kaan Aydoğan, kullanıcıların yetkili servis noktalarından hizmet alacağını söyledi. Aydoğan, “Rabam kullanmaya başladığınız andan itibaren aracınızla ilgili tüm süreci sizin için biz takip edeceğiz. Aracınızın muayene tarihini, trafik sigortası ödemelerini, yıllık bakım tarihlerini bir kenara not etmenize gerek kalmayacak. Akaryakıttan bakıma kadar birçok hizmetten faydalanırken aracınız için yaptığınız tüm harcamalarınızı Rabam uygulaması üzerinden takip edebileceksiniz” dedi.

Kaan Aydoğan, Rabam Kurucusu

Uygulamanın belli başlı özellikleri

Otomotiv sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübesi sayesinde sektördeki ihtiyacı doğru analiz ederek Rabam’ı hayata geçirdiklerini ifade eden R. Kaan Aydoğan, uygulamanın sunduğu avantajları şöyle özetledi: “Dijital asistanlık hizmetimiz sayesinde de kullanıcılarımızın ajanda tutmasına gerek kalmayacak. Otomatik hatırlatmalar ile işlemlerini, otomobili ile ilgili önemli tarihleri takip edebilecekler. Tek çatı altında araçların aylık veya yıllık maliyetleri kontrol altında olacak. Fiyatları da şeffaf bir şekilde kullanıcılarımız uygulama sayesinde görebilecekler.’’

7 kategoride 50’den fazla hizmet

Uygulama kapsamında şu an için 7 ana kategoride 50’den fazla hizmet kalemi bulunduğunu, belirten R. Kaan Aydoğan, ‘‘Kullanıcılar, belirlediğimiz yetkili servis noktalarından hizmet alabilecekler. Hizmet aldıklarında da ‘Aracım nerede, işlem hangi aşamada?’ gibi endişelerini müşteri ilişkilerini arayarak öğrenebilecekler. Bununla birlikte ‘araç takip’ özelliğini de kullanarak araçlarını harita üzerinden rahatlıkla takip edebilecekler. ‘Aracım nerede’, ‘kaç km hız ile ilerliyor’, ‘servis noktasına vardı mı?’ gibi araçlarını takip edebilecekler. Araçlarının işlem detayları ile ilgili bilgi almak istediklerinde de sohbet (chat) alanından yetkili arkadaşlarımızla kolaylıkla iletişime geçebilecekler’’ ifadesini kullandı.

App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen uygulama, dijital asistanlık hizmeti ile araçların muayene ve yıllık bakım tarihi gibi konuları da takip ediyor. İlk başta İstanbul’da kullanıcıların hizmetine sunulan uygulamanın yakın zamanda ise tüm Türkiye’ye yayılması hedefleniyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz