Okuma Süresi
1 dakika

Travis Scott’ın yeni şarkısı GANG GANG için çekilen yeni klipte Tesla’nın Cybertruck kamyoneti ve ATV’sı gözüktü!

Travis Scott’ın yeni çıkardığı Jackboys albümünden GANG GANG şarkısına çekilen klibin içerisinde Tesla’nın en son tanıttığı ve tasarımıyla sosyal medyada bolca konuşulan Cybertruck kamyoneti ve yine aynı tanıtımda gösterilen ATV modeli yer alıyor.

Jackboys sadece albüm ismi olmakla kalmıyor. Travis Scott’ın birinci adam olduğu yeni bir rap grubu oluşumu diyebiliriz. Genç bir oluşum olan Jackboys kendi adını taşıyan Jackboys albümü çıkış yaptı. Travis Scott hayranları yeni albümü ve bu genç oluşumu sevdiler.

Cybertruck meselesine gelirsek, bir pr meselesi olabileceği söyleniyor. Hem artık günümüz Amerikan rap müzik kliplerinde gösterişin bolca olduğunu düşürsek, lüks spor araçların yanında, ateş silahı ve Cybertruck gibi kendine has bir aracın olması son derece beklenebilecek bir durum. Ama Cybertruck ve ATV aracının olduğu sahnelerde sadece bu iki aracın olması tabii ki Tesla ve Travis Scott arasında bir iş birliği olabilme ihtimalini güçlendiriyor.

Tesla’nın yeni elektrikli ATV modeli ile daireler çizildiğini görmek hem eğlenceli hem de güçlü bir araç olduğunun göstergesi diyebiliriz.

Tesla’nın Cybertruck’ı Minecraft’a mod olarak eklendi