Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Çin’in sevilen markalarından olan Huawei, yeni ürünlerini global pazarlara tanıtmaya devam ediyor. Son olarak kulaklık ve akıllı saati birleştiren Huawei, şimdi de HUAWEI WATCH Ultimate isimli akıllı saatini Türkiye pazarına tanıttı.

HUAWEI WATCH Ultimate Tanıtıldı

HUAWEI WATCH Ultimate Keşif Siyahı modeli, hafif, obsidyen gövdesi, takimetreye sahip tek parça nano teknoloji seramik bir halkadan üretildi. Yükseltilmiş çerçeveler ve girintili kadran, macera ruhunu ve eski zaman kaşiflerinin cesur yolculuklarını çağrıştırmak için birlikte çalışarak modern tasarımı nostalji duygusuyla dengeliyor. Özel üretim Keşif Siyahı saat kadranı tasarımı, geleneksel pusulanın zamansız tasarımından ilham alıyor.

HUAWEI WATCH Ultimate, titanyum veya çelikten daha yüksek mukavemet, sertlik, son derece güçlü aşınma ve korozyon direncine sahip olan ve şu anda mevcut en sert hafif alaşım olarak bilinen zirkonyum bazlı sıvı metal kasa ile üretildi. Zirkonyum bazlı sıvı metal malzeme soğutulduğunda paslanmaz çelik ve titanyum alaşımından 4,5 kat daha güçlü.

Panerai gibi üst düzey saatlerin yanı sıra havacılık ve uzay sanayisinde de kullanılan malzeme, ısı altında deformasyona karşı direnç göstererek üst düzey metalik parlaklık sergiliyor. Bu kalite onu lüks akşam yemeklerine, kayalık arazilere, sıcak çöllere ve hatta günlük işe gidiş gelişlerinize götürebileceğiniz kadar dayanıklı kılıyor. Dahası, renklendirme prosedürü doğal ve aşınmaya dayanıklı olduğu için son derece pürüzsüz ve parlak bir yüzey sağlıyor.

HUAWEI WATCH Ultimate, tamamen lamine edilmiş ve aşınmaya dayanıklı yüksek mukavemetli safir camdan yapılmış cam kapak ile ince ancak esnek 1,5 inç LTPO AMOLED panele sahip. En iyi estetik görünüm için 33 hassas taşlama işleminden geçen camın orta düzleminin kalınlığı 2,35 mm. Geleneksel bir saatle aynı tasarıma sahip olmanın yanı sıra, HUAWEI WATCH Ultimate akıllı saat üç adet havacılık sınıfı titanyum düğmeye sahip: Her biri farklı görevler için yapılmış 3D Döner Taç, İşlev Düğmesi ve Keşif Düğmesi.

Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Huawei Watch Ultimate saatin Keşif Siyahı 15.999 TL fiyatla Huawei Online Mağaza üzerinde ön satışa açıldı. Keşif Siyahı modeli için sepette 500 TL indirim fırsatına ek olarak 500 TL değerindeki indirim kuponu da kullanılabilir. Ayrıca Huawei Watch Ultimate Kesif Siyahına ek 2799 TL ye 46mm Titanyum Metal Kayış satın alabilirsiniz. Ön satışa özel 1699 TL değerindeki Huawei FreeBuds5i, 1899 TL değerindeki 12 ay uzatılmış garanti ve ücretsiz saat kadranı hediye.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz