500 TL Altı Bluetooth Kulaklık Önerileri
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
3 dakika

Tekno Safari editörleri olarak sizler için hazırladığımız fiyat ve performans niteliğine göre bluetooth kulaklık öneri listelerimize devam ediyoruz. Bu yazımızda, 250 ile 500 TL arası 8 en iyi bluetooth kulaklığı anlattık ve performans özellikleri ile kullanıcı değerlendirmelerine yer verdik. İşte; ‘500 TL altı bluetooth kulaklık önerileri.’ ‘250 ile 500 TL arası bluetooth kulaklık önerileri.’ ‘250 TL üzeri bluetooth kulaklık önerileri.’ ‘500 TL altı bluetooth kulaklıklar.’ ‘250 ile 500 arası bluetooth kulaklıklar.’ ‘500 TL altı en iyi bluetooth kulaklıklar.’ ‘250 TL’lik bluetooth kulaklıklar.’

‘500 TL altı bluetooh kulaklık önerileri.’ ‘250 ile 500 TL arası bluetooth kulaklık önerileri.’ ‘250 TL üzeri bluetooth kulaklık önerileri.’ ‘500 TL altı bluetooth kulaklıklar.’ ‘250 ile 500 arası bluetooth kulaklıklar.’ ‘500 TL altı en iyi bluetooth kulaklıklar.’ ‘250 TL’lik bluetooth kulaklıklar’ tüm detaylarıyla yazımızın devamında.

250 ile 500 TL Arası Bluetooth Kulaklık Önerileri

500 TL Altı Bluetooth Kulaklık Önerileri

  • Soundpeats Trueshift2
  • Tronsmart Onyx Ace 
  • Blitzwolf Bw-Fye7 
  • Motorola Verve Buds 200 
  • Soundpeats Q 2+2 
  • Yukka H60
  • Tronsmart Spunky Beat
  • Swhy Tws Kablosuz 
Soundpeats Trueshift2

250 ile 500 TL Arası Bluetooth Kulaklık Önerileri

500 TL altı bluetooth kulaklıklar listemize ilk olarak Soundpeats Trueshift2 ile başlıyoruz. Çift telefon desteği, aktif gürültü önleme ve 5.0 bluetooth versiyon özelliği taşıyan kulaklık, 3000 mAh pil gücüne sahip. Suya ve tere dayanıklı olması nedeniyle spor yaparken de kullanılabilir olan ürün, 100 saat çalma süresi sunuyor. Kullanıcı değerlendirmelerinde fiyat ve performans açısından beğenilen cihaz, ses kalitesi olarak da tercih edilenler arasına giriyor. Online alışveriş sitelerinde 359 TL indirimli fiyatıyla satın alınabilen kulaklığın, şarj kutusu da powerbank niteliği taşıyor. Diğer yandan ürün, her ne kadar suya dayanıklı olsa da yüzme esnasında kullanılabilecek bir ürün değil. Fakat spor yaparken, açık hava etkinlikleri için ideal diyebiliriz.

Tronsmart Onyx Ace 

250 ile 500 TL Arası Bluetooth Kulaklık Önerileri

Listemize, Tronsmart Onyx Ace TWS aptX bluetooth kulaklık ile devam ediyoruz. Ürünün özelliklerine kısaca değinecek olursak; 4 mikrofon, ortam gürültü engelleme, 13 mm sürücü, 80 dakikada tam şarj, 24 saate varan kullanım deneyimi, dokunmaya duyarlı, 20 Hz – 20 kHz frekans aralığı ile suya karşı dirençli olmasını sıralayabiliriz. Bununla birlikte ürünle ilgili olarak kullanıcıların geri dönüşlerini incelediğimizde, genel olarak ses kalitesinin beğenildiği fakat, daha iyi olması gerektiği yönünde yorumlarla karşılaştık. Ayrıca, cihazın kulaktan düşmediği, telefon görüşmelerinde ses kalitesinden memnun kalındığı şeklinde yorumlar var. Kısacası 309 TL ile satışta olan bu ürünün fiyat segmentine göre beğenilenlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Blitzwolf Bw-Fye7 

250 ile 500 TL Arası Bluetooth Kulaklık Önerileri

 

Yine çift telefon desteği, aktif gürültü önleme, 5.0 bluetooth versiyon, suya ve tere dayanıklılık gibi temel özellikleri taşıyan bir başka kulaklık da listemizdeki yerini alıyor. 396 TL’ye satılan bu cihaz, ses kalitesi önceliği olan kullanıcılara önerilebilecek nitelikte. Fiyatının üstünde bir performans sunduğunu söyleyen kullanıcılar, aynı zamanda bazen bluetooth kopmasıyla da karşılaştıklarını da belirtiyorlar.

Motorola Verve Buds 200 

250 ile 500 TL Arası Bluetooth Kulaklık Önerileri

399 TL fiyatıyla listemizde sırada Motorola Verve Buds 200 var. Şarj ünitesinden çıkarıldıktan sonra sezgisel olarak açılan kulaklık, otomatik olarak eşleşiyor ve akıllı telefonunuza anında bağlanıyor. 10 saate kadar oynatma süresi bulunan cihazı deneyimleyen kullanıcıların, müzik konusunda mükemmel bir performans sunmasa da hızlı bağlandığı ve özellikle telefon görüşmelerinde ses kalitesinin çok iyi olduğu yönünde geri dönüşleri mevcut.

Soundpeats Q 2+2 

250 ile 500 TL Arası Bluetooth Kulaklık Önerileri

250 ile 500 TL arası bluetooth kulaklıklardan olan Soundpeats Q 2+2, 10 mm sürücülere sahip. Gürültü engelleme teknolojisiyle donatılan ürün, toplamda 21 saat dinleme deneyimi sunuyor. 3 ayrı boyda kulaklık ucuyla gelen cihazda, 4 mikrofon yer alıyor. Bass ve tiz kalitesi bakımından kullanıcıların beğendiği kulaklıkla ilgili, dış gürültüyü tamamen kesmese de ortanın üzerinde bir performans sergilediği de değerlendirmeler arasında. Çift telefon desteği de sunan cihaz, günlük kullanımda ve iş hayatında önerilebilecek ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Yukka H60 

250 ile 500 TL Arası Bluetooth Kulaklık Önerileri

Bluetooth 5.0 versiyonuyla telefon, tablet vb. pek çok cihazla uyumlu olan Yuka H60 ile listemizin sonlarına geliyoruz. Şarj kutusu ile birlikte 200 saat kullanım deneyimi yaşatan kulaklık, 500 mAh pil kapasitesine sahip. Diğer yandan online alışveriş siteleri üzerinden yurt dışından getirilebilen ürün, kullanıcıların beğenisini alıyor. Aynı zamanda cihaz, çift telefonu desteklerken suya ve tere dayanıklılık özelliklerini de taşıyor.

Tronsmart Spunky Beat

250 ile 500 TL Arası Bluetooth Kulaklık Önerileri

Tronsmart Spunky Beat, sezgisel dokunmatik, tere, sıçramalara ve yağmura karşı dayanıklı olma, tek dokunuşla Siri veya Google Asistan’a erişim sağlama, 5.0 bluetooth sürümü, 20-20 kHz frekans aralığı, şarj kutusuyla 24 saate kadar kullanım özelliklerine sahip. Fiyatı 339 TL olan cihaz, ses kalitesi olarak genellikle kullanıcıların beğendiği ve olumlu değerlendirmelerde bulunduğu ürünlerden biri.

Swhy Tws Kablosuz
250 ile 500 TL Arası Bluetooth Kulaklık Önerileri 

Listemizi 323 TL’ye satın alabileceğiniz Swhy Tws Kablosuz bluetooth kulaklık ile bitiriyoruz. Aktif gürültüyü engelleyen çift telefon destekli cihaz, suya ve tere karşı dayanıklı. Fiyat segmentine göre performans olarak kullanıcıların olumlu değerlendirmeler yaptığı kulaklık, küçük bir tasarıma sahip.

İlginizi çekebilir:

Amazon Türkiye’de En Çok Satan Kitap Belli Oldu

Bitpanda 4,1 Milyar Dolar Değere Ulaştı: 263 Milyon Dolarlık Yeni Yatırım!

Renkli Sokaklarıyla Ünlü Datça’da Redmi Note 10 5G ile 1 Gün: Kullanıcı Deneyimi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz