Netflix Türkiye Eylül 2021 Film Takvimi
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
3 dakika

Her ay bünyesine eklediği içeriklerle en iyi dijital dizi ve film platformları arasında yer almaya devam eden Netflix Türkiye’nin Eylül ayı takvimini sizler için listeledik. İşte; ‘Netflix Türkiye Eylül 2021 takvimi.’ ‘Netflix Türkiye Eylül 2021 içerikleri.’ ‘Netflix Eylül ayı takvimi.’ ‘Netflix Türkiye Eylül’de izleyebileceğiniz filmler.’ ‘Netflix Türkiye Eylül 2021 film takvimi.’

Netflix Türkiye Eylül’de 11 yeni filmi içerikleri arasına katacak. Aralarında oldukça ses getiren yapımların da yer aldığı bu takvimi, Tekno Safari editörleri olarak listeledik ve hikâyelerine kısaca değindik. İşte; ‘Netflix Türkiye Eylül 2021 takvimi.’ ‘Netflix Türkiye Eylül 2021 içerikleri.’ ‘Netflix Eylül ayı takvimi.’ ‘Netflix Türkiye Eylül’de izleyebileceğiniz filmler.’ ‘Netflix Türkiye Eylül 2021 film takvimi.’

Netflix Türkiye Eylül 2021 Takvimi

Netflix Türkiye Eylül 2021 Film Takvimi

 • Capernaum (1 Eylül) 
 • Cold Mountain (1 Eylül)
 • The Perks of Being a Wallflower (1 Eylül)
 • Frida (1 Eylül)
 • Can Çıkar Huy Çıkmaz (2 Eylül)
 • Gitmesine İzin Verme (3 Eylül)
 • Hayatın Bedeli (3 Eylül)
 • Vinter Viken (8 Eylül)
 • Kadın Katilini Yakalatan Kadınlar (9 Eylül)
 • Kate (10 Eylül)
 • Av Günü (10 Eylül)
Capernaum 

Netflix Türkiye Eylül 2021 Film Takvimi

Sert, gerçekçi ve sosyal konulu drama türünde olan Capernaum, Netflix Türkiye’ye Eylül ayında geliyor. 1 Eylül’de yayınlanacak olan film, izleyiciyi Beyrut sokaklarına götürecek. Film, oldukça zorlu bir yaşamın hakim olduğu Beyrut’ta 12 yaşındaki bir çocuğun, kendisini sefalete sürükleyen ve ihmalkâr davranan ailesine dava açmasını konu alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Nadine Labaky oturuyor.

Cold Mountain

Netflix Türkiye Eylül 2021 Film Takvimi

Bir dönem filmi olan ve Netflix Türkiye’nin Eylül ayı içerikleri arasına girmeye hazırlanan Cold Mountain’in oyuncu kadrosu dikkatlerden kaçmıyor. Filmin başrollerini, Jude Law, Nicole Kidman, Rénee Zellweger paylaşıyor. Netflix abonelerini Amerikan İç Savaşı’na götüren film, savaş gazisinin bir çiftlikte hayatta kalmak için mücadele eden sevgilisine ulaşmak amacıyla yaptığı zorlu yolculuğu hikâyesine taşıyor.

The Perks of Being a Wallflower 

Netflix Türkiye Eylül 2021 Film Takvimi

Gençlik filmleri arasında olan The Perks of Being Wallflower’da, Logan Lerman, Emma Watson gibi isimleri izliyoruz. Yetişkinliğe geçiş temalı olan film, depresyonla mücadele eden utangaç bir lise öğrencisinin, en yakın arkadaşının intiharını atlatmaya çalışırken ilk kez aşık olmasını hikâyesine taşıyor. Drama türünde olan film, aynı zamanda samimi.

Frida 

Netflix Türkiye Eylül 2021 Film Takvimi

Netflix Türkiye Eylül 2021 takviminde olan Frida filminde, tüm dünyanın tanıdığı ve bir ikon haline gelen Frida Kahlo’nun hayatına tanık oluyoruz. Gerçek hayattan uyarlanan bu filmde, Frida’ya Salma Hayek hayat veriyor. Geçirdiği bir kaza sonucunda ölümün eşiğinden dönen Frida, hasta yatağında en büyük tutkusunun resim yapma olduğunu keşfeder. Bu ilhamı da zorlu evliliğinde ve dönemin siyasi kargaşasında bulur.

Can Çıkar Huy Çıkmaz 

Netflix Türkiye Eylül 2021 Film Takvimi

Romantik türde Netflix’in Eylül ayını şenlendirecek bir diğer film de Can Çıkar Huy Çıkmaz. 2 Eylül’de Netflix aboneleriyle buluşacak olan filmde, hayatını partilerde geçiren ve bir kaza sonucu ölen Cassie’nin gökteki bir partiye katılabilmek için Dünya’daki hatalarını telafi etmesini izleyeceğiz.

Gitmesine İzin Verme

Netflix Türkiye Eylül 2021 Film Takvimi

Listemize sırada Gitmesine İzin Verme adlı filmle devam ediyoruz. Gerilim türünde olan film, Dedektif Jack Radcliff’in ölmüş yeğeniyle telefonda konuşmasını ve onun kurban gittiği cinayeti önlemek için zamanla yarışmasını konu alıyor.

Hayatın Bedeli 

Netflix Türkiye Eylül 2021 Film Takvimi

11 Eylül saldırılarıyla ilgili bu zamana kadar pek çok film izledik. Bunlardan biri de Hayatın Bedeli. Gerçek olaylardan uyarlanan filmde, bir avukatın 11 Eylül saldırılarından sonra hayatını kaybedenlerin yaşamlarına bedel biçmeye çalışırken duygusal bir hesaplaşmayla karşı karşıya kalmasını odağına alıyor.

Vinter Viken 

Netflix Türkiye Eylül 2021 Film Takvimi

Listemizde İsveç yapımı bir filmde sona geliyoruz. Film, aynı şehirde yaşayan ve farklı dünyaların insanı olan çiftin, ilk görüşte başlayan tutkulu aşkını konu alıyor. Aynı zamanda ‘bu aşk sınıfsal ve kültürel engelleri aşabilir mi’ sorusuna cevap veriyor.

Kadın Katilini Yakalatan Kadınlar 

Netflix Türkiye Eylül 2021 Film Takvimi

Fransa yapımı belgesellerden biri olan Kadın Katilini Yakalatan Kadınlar, 1990’ların Parisi’nde geçiyor. Filmde, polis şefi ile bir cinayet kurbanının annesinin seri katili bulup adalete teslim etmek için verdiği mücadeleyi izliyoruz. Gerçek suç belgesellerinden olan film 9 Eylül’de Netflix Türkiye’ye geliyor.

Kate

Netflix Türkiye Eylül 2021 Film Takvimi

10 Eylül’de Netflix Türkiye’de izleyebileceğiniz Kate adlı filmde, Tokyo’da çalışan bir suikastçı son işinde ölümcül bir şekilde zehirlenir ve ölüm emrini kimin verdiğini bulmak için 24 saatten az bir zamanı vardır. Şiddet içerikli olan film, aksiyon macera türünde Netflix’in listesine girecek.
Av Günü 

Netflix Türkiye Eylül 2021 Film Takvimi

Listemizi, Av Gün adlı filmle bitiriyoruz. Almanya yapımı ve gerilim türünde olan film, doğada yürüyüşe çıkan 5 arkadaşın gizemli bir tetikçinin peşlerine düşmesini ve kendilerini ölümcül bir kovalamacanın içinde bulmalarını konu alıyor.

İlginizi çekebilir:

Huawei Okula Dönüş Kampanyası Başladı

Blue Origin, NASA ’yı SpaceX Ay’a İniş Programı Sebebiyle Mahkemeye Verdi

Renkli Sokaklarıyla Ünlü Datça’da Redmi Note 10 5G ile 1 Gün: Kullanıcı Deneyimi

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz