arcane-league-of-legends-riot-games-netflix-teknosafari

Riot Games ve Netflix iş birliği ile hazırlanan Arcane dizisinin 1. kısım bölümleri yayınlandı. Uzun zamandır gündemde olan dizi, olumlu geri dönüşler alıyor.

League of Legends evreninin sevilen Jinx, Caitlyn ve Vi karakterlerinin görüldüğü Arcane animasyon dizisi, geçtiğimiz dakikalarda yayınlandı. Dizinin ilk 3 bölümü yayınlanırken, toplamda 3 kısımdan ve 9 bölümden oluşacak.

Netflix’te “Piltover ve Zaun kentleri arasındaki sert çatışmanın ortasında iki kız kardeş, büyülü teknolojiler ve birbirine zıt inanışlar arasındaki savaşın karşı cephelerindedir.”  açıklaması ile yayınlanan animasyon dizi Arcane, buradan izlenebilir durumda.

Arcane 1. kısım, 40 dakikalık 3 bölümden oluşuyor. League of Legends dünyası ile doğrudan bağlantılı olan dizi, evrendeki Piltover şehrini de daha yakından tanımamıza olanak sağlıyor.

arcane-netflix-teknosafari

Netflix Orijinal Animasyon Direktörü Diminique Bazay, “League of Legends dünya çapında coşku yaratıp taraftar topluyor ve bu evrende geçen ilk televizyon dizisi Arcane‘e ev sahipliği yapmaktan müthiş bir heyecan duyuyoruz. Dizi, izleyicilerin hop oturup hop kalkmasını sağlayacak, heyecan dolu bir görsel şölen vadediyor.” şeklinde konuştu.

Riot Games Entertainment Küresel Başkanı Shauna Spenley ise konu hakkında “Arcane, bizden League of Legends dünya ve şampiyonlarını daha derinlemesine ele alan, daha fazla sinematik deneyim isteyen oyuncu ve taraftarlarımıza bir mektup olarak tasarlandı. Olağanüstü küresel markası ve paylaştığımız seçkin, kaliteli içerikler sunma hedefiyle Netflix; Arcane‘i dünyanın dört bir yanındaki oyunculara ulaştırmamızı sağlamak için en ideal partner.” açıklamalarında bulundu.

İlginizi Çekebilir:

En İyi Kulak İçi Oyun Kulaklığı Önerileri

Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Battlefield 2042, Çıkış Tarihi Öncesinde 10 Saat Denenebilecek

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz