apple-watch-series-7-ozellikleri-fiyati-teknosafari
Okuma Süresi
1 dakika

Apple, bugün akşam saatlerinde yeni ürünlerini tanıttığı bir etkinlik düzenledi. Yeni etkinlik ile birlikte şirket, iPhone 13, Apple Watch 7 ve iPad 9 serisi tanıtıldı. Apple Watch Series 7 fiyatı ve özellikleri duyuruldu.

Apple Event 2021, birçok yeni ürün tanıtımı ile birlikte gerçekleşti. Şirket, Apple Watch Series 7 saatlerini tanıttı. Yeni akıllı saat modelleri, üst seviye özelliklere sahip.

Apple Watch Series 7, şimdiye kadarki en büyük ekrana sahip olan Apple akıllı saat modeli olacak. Paylaşılanlara göre yeni akıllı saat serisi, Series 6’dan %20, Series 3’ten %50 daha büyük ekran ile birlikte geliyor. Ayrıca yeni akıllı saat, 1.7 mm kalınlığı ile bir önceki seriden %40 daha ince tasarıma sahip.

apple-watch-7-kalinlik-teknosafari

Önceki serilere göre yeni akıllı saat serisi, %70 daha parlak bir ekrana sahip. Bu sayede Apple Watch 7 serisi, gün ışığı altında çok daha net görüntü verebilecek.

Bunların yanında yeni Apple Watch modelleri, önceki serilere göre %50 daha fazla yazı görüntüleyebiliyor. Bu sayede kullanıcılar, bildirimleri çok daha net bir şekilde görebiliyor ve etkileşime geçebiliyor. Ayrıca yeni seri, bir klavyeye sahip olacak.

Apple Watch 7 serisi, şimdiye kadarki en uzun batarya ömrüne sahip olacak. Apple, serinin yalnızca 45 dakika %100 şarja ulaşabileceğini belirtti. Ayrıca saatler, yalnızca 8 dakikalık şarj ile 8 saatlik kullanım ömrüne sahip olacak.

Ayrıca Apple Watch 7, WR50 suya karşı dayanıklılık sertifikasına sahip. Su geçirmezlik sertifikası yanında saatler, IP6X toza karşı dayanıklılık sertifikası ile birlikte gelecek.

apple-watch-7-fiyat-teknosafari

Apple, yeni akıllı saat modellerinin Türkiye fiyatlarını henüz paylaşmadı. Ancak serinin küresel fiyatı 199 dolardan 399 dolara kadar değişiklik gösterecek.

Son olarak şirket, Apple Watch 7 serisinin Sonbahar döneminin sonlarına doğru çıkış yapacağı konusunda bilgi verdi. Ancak herhangi bir şekilde net bir tarih paylaşılmadı.

İlginizi Çekebilir:

iPhone 13 Serisi Türkiye Fiyatı ve Özellikleri Paylaşıldı

Apple Etkinliği ile Paylaşılan Her Şey

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz