Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Türkiye’nin önde gelen ve beğenilen elektrikli ev aletleri markası Arzum, ‘Teach Brands Turkey’de yine ödül almaya hak kazandı. ‘Küçük Ev Aletleri’ kategorisinde düzenlenen yarışmanın kazananları ödüllerini 20 Mart’ta Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenen gala ile aldılar.

Arzum ve NielsenIQ Türkiye ve Pazarlamasyon işbirliği ile düzenlenen ‘Tech Day Brands Turkey’ de Arzum Küçük Ev Aletleri kategorisinde dördüncü kez ülkenin en başarılı teknolojik markası seçilerek ödüle hak kazandı. Türkiye’de bulunan markaların teknoloji konusunda tüketici marka algısını araştıran yarışmada Arzum yine beklenen dereceyi elde etti. İşte detaylar!

Bin Kişinin Anketleri ile Belirlendi

Faaliyete başladığı ilk günden bu yana Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markalarından birisi olan Arzum, ‘Teach Brands Turkey’de döedüncü kez Türkiye’nin en teknolojik markası olarak seçildi. NielsenIQ Türkiye ve Pazarlamasyon iş birliğiyle gerçekleştirilen yarışmada ‘Küçük Ev Aletleri’ kategorisinde yarışan Arzum, rakiplerini geride bırakmayı başardı ve ödülü dördüncü kez almayı başardı. Yarışma 12 ilde gerçekleştirilirken, yarışmanın sonucu 15-64 yaş arası toplamda bin kadın ve erkeğin online kanallar üzerinden katıldığı 42 ayrı kategorideki anketlerle belirlendi. Tech Brands Turkey yarışmasının kazananları ise, 20 Mart tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenen Tech Day gala gecesi töreni ile ödüllerini aldılar.

Arzum ve Kullanıcılar Arasındaki Güçlü Bağın Kanıtı

Ödül hakkında konuşma yapan Arzum Pazarlama Direktörü Özlem Zülal, “Tüketicilerin tarafsız görüşleriyle teknoloji alanındaki marka algısını araştıran Tech Brands Turkey’de dört yıldır üst üste Türkiye’nin en teknolojik markası olarak seçilmek bizim için büyük bir gurur kaynağı. Arzum olarak kullanıcılarımız bizi her yıl birçok ödüle layık görüyor. Bu ödüllerde tasarım, Ar-Ge, deneyim ve insan odağı yatırımlarımızın katkıları oldukça büyük. Arzum olarak, benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatma arzumuz, kullanıcı taleplerine cevap verme yeteneğimiz, global ve yerel trendleri takip etme ve ürünlere uygulama becerimiz bizi kullanıcılarımıza daha fazla yaklaştırırken, bir taraftan da kullanıcılarımızla aramızdaki bağları güçlendiriyor. Tavsiye edilebilirliğimizi her geçen gün biraz daha artırıyor. Aldığımız ödüller ise kullanıcılarımızla aramızdaki bağların ne kadar sağlamlaştığını, bize ne kadar güvendiklerini gösteriyor” şeklinde açıklama yaptı.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz