_MG_4878.CR3
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Netflix Türkiye’nin sevilen ve merak edilen dizilerinden olan Atiye ’nin üçüncü ve  final sezonu platform kütüphanesine eklendi. Netflix aboneleri 17 Haziran 2021 yani bugün itibariyle Atiye’nin üçüncü ve final sezonunu izleyebilir. 

Netflix’in merakla takip edilen dizisi “Atiye” üçüncü sezonu ile 17 Haziran’da izleyiciyle buluştu. Atiye’nin Göbeklitepe’de başlayan gizemli yolculuğu Kapadokya ve Mardin gibi tarihe rehberlik eden bölgelerin ardından yine Göbeklitepe’de son bulacak.

Yaratıcılığını Onur Güvenatam’ın, yapımcılığını Pelin Ekinci Kaya’nın üstlendiği, Atasay Koç ve Cansu Çoban’ın birlikte kaleme aldığı Atiye son sezonunda yönetmen koltuğunu ise  Burcu Alptekin ve Gökhan Tiryaki paylaşıyor.

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı, oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Meral Çetinkaya gibi değerli isimlerin yer aldığı dizinin final sezonuna ise başta Selma Ergeç, Senan Kara ve Lara Tonka olmak üzere birbirinden başarılı isimler katıldı. 

Atiye final sezonu konusu

Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye (Beren Saat) ve Erhan’ı (Mehmet Günsür) şimdi çok daha zor bir serüven bekliyor. Çiftin, geçmişlerine ait tüm sırlara sahip kızları Aden kayıptır. Sekiz yıldır kızlarına ulaşmaya çalışan Atiye ve Erhan yıllar sonra onun izini bulurlar. Karanlık güçler korkunç planları için Aden’den faydalanmayı isterken kızına ulaşmaya çalışan Atiye ise, hem onu hem de dünyayı kurtarmak zorundadır. Kızlarının rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklardır.

Atiye üçüncü sezon fragmanı:

Atiye, üçüncü ve final sezonu ile 17 Haziran 2021 itibariyle tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlandı. 

İlginizi Çekebilir:

Netflix, Ozan Açıktan’ın Yönetmen Koltuğunda Oturduğu ‘Geçen Yaz’ Filminin Fragmanını Yayınladı! 

Netflix Dizi ve Filmlere Özel Ürünlerin Bulunduğu E-Ticaret Sitesi Açtı: Netflix.shop

Netflix, ‘Bir Şeyler Oynat’ Özelliğini Mobil Platformlarda Test Etmeye Başladı 

UZAKTAN ARKADAŞINLA FİLM İZLE: NETFLİX PARTY:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz