Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Yıllar sonra izleyenleriyle tekrar buluşan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinin oyuncularından İnanç Konukçu, Twitter üzerinden Erdal Beşikçioğlu’na dizinin yeni sezonunun gelmemesi konusunda sorumlu tuttu.

Dördüncü sezonu ile BluTV de tekrar yayın hayatına başlayan dizi sevenlerini heyecanlandırmıştı ama sezon bittikten sonra izleyici yorumları karışıktı. Dördüncü sezon bittikten kısa süre sonra beşinci sezon söylentileri hızlıca başladı. En başında beşinci sezonun geleceği yönünde haberler duyarken daha sonra yeni sezon için anlaşılamadığı ortaya çıktı.

İnanç Konukçu ise attığı bir tweet ile yeni sezonun Erdal Beşikçioğlu kaynaklı çıkan sorunlardan ötürü olmayacağını belirtti ve Erdal Beşikçioğlu’nu suçlayıcı bir tweet attı. Bu açıklamalar sonrasında hayranları 5. sezonun olmamasına ve iki sevilen oyuncunun tartışmasına üzüldüklerini gösterdiler. Erdal Beşikçioğlu bu açıklamalar karşısında Twitter üzerinden daha bir karşılık vermedi.

 

Erdal Beşikçioğlu ya da BluTv özel bir açıklama yapmayınca İnanç Konukçu açıklama yapılmasını istediğini belirttiği ikinci bir tweet attı. Ama ne Beşikçioğlu’ndan ne de BluTV den bir açıklama geldi.

Behzat Ç. dizisinin yeni sezonu yerine dizinin sevilen karakteri Ercüment’in hikayesinin anlatılacağı ‘’Saygı’’ isminde bir dizi duyuruldu. Başrolünde Nejat İşler’in olduğu dizi yine BluTV’de yayınlanacak.

2020’de Behzat Ç. yok Ercüment Çözer’in hikayesi ‘Saygı’ var

Dizinin sevenleri, dördüncü sezon ile ilgili karışık fikirlere sahip olsalar da dizinin hala beşinci sezonun gelmesini istiyorlar.

https://twitter.com/talatsari1/status/1210969303589228545

https://twitter.com/AKTAKAS/status/1211034029488771072