Okuma Süresi
1 dakika

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S11’in Şubat’ta piyasaya sürülmesi bekleniyor. Büyük merakla beklenen model yerine Samsung’un 2020’de Galaxy S20’yi piyasaya süreceği iddia edildi. Galaxy S20’nin S serisinin devamı niteliğinde olacağı ve geride kalan 2010’ların ardından serinin S20 olarak yoluna devam edeceği ifade edildi. 

İlgili resim

Twitter’da önemli bir kitlesi olan Ice Universe isimli kullanıcı, aniden bir haberle Galaxy S11 olmayacağına dair söylemlerde bulundu. Galaxy S11 yerine Galaxy S20 olacağını söyledi. Nedeninde ise 2020 dolayısıyla yeni bir on yıl olarak belirtti. Yazının devamında ise çıkacak telefonun Galaxy serisinin de son telefonu olacağını, bu serinin devamı olmayacağını belirten Ice Universe dikkatleri üzerine çekti.

Apple’ın iPhone serisinde iPhone 9’u atlayarak 10.yıl sebebiyle iPhone 10’u duyurmuştu. 2020’nin bu anlamda birçok marka ve model için yeni bir başlangıç olacak ve gelecek 10 yıla özel seriler ve isimler verilmesi oldukça olası.

Bu bilgi ne kadar doğrudur bilemeyiz ancak ciddi bir kitlenin akıllarda bir soru işareti bıraktığı kaçınılmaz olduğunu görüyoruz.

Samsung Galaxy S11 Plus’ın kamera tasarımıyla ilgili yeni bir görsel sızdırıldı