Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Ronaldo’nun Berkcan Güven ile video çektiğini ve bu videoda bir de challenge yaptıklarını sizlere aktarmıştık. Peki Berkcan – Ronaldo challenge’ı kaç kaç bitti?  Şimdi de bu challenge’a dair edindiğimiz bilgileri özel görüntülerle açıklıyoruz. 

Tekno Safari Özel // Clear’ın reklam kampanyası kapsamında bir araya gelen ve bir video hazırlayan Berkcan Güven – Cristiano Ronaldo ikilisi, videoda çektikleri şutlar ile topu kale direğine vurma konusunda Challenge yaptılar. Berkcan Güven Twitter hesabından “Sonuçları görünce şok olacaksınız” demişti. 

https://twitter.com/berkcanguven/status/1209849727937863680

Tekno Safari olarak; 5 kere dünyada yılın futbolcusu, 4 kere Avrupa’da yılın oyuncusu olan, 5 kere Şampiyonlar Ligi kazanan, 7 kere Şampiyonlar Ligi’nde gol kralı olan Ronaldo ile Berkcan Güven’in yaptığı challenge’ın detaylarına ulaştık. 

Kaleye 5’er şut çeken Berkcan ve Ronaldo de 3’er kez topu kale direğine vurdu ve challenge eşitlikle sona erdi. Bunun ardından ikili, kazananı belirlemek için  uzatmalara gitti. Uzatmaların sonucunda kazananın kim olduğu ise henüz belli değil. Kazanan, Berkcan’ın YouTube kanalında bu akşam yayınlayacağı videoda belli olacak.

Berkcan – Ronaldo Buluşmasının Kamera Arkası

Berkcan Güven, önceki gün twitter hesabından bir paylaşım yaparak videonun Cuma günü saat 18.00’da yayınlanacağını duyurmuştu. Ronaldo’nun “Hayat sadece futbolla ilgili değildir” sözleriyle başlayan videoda Berkcan Güven ve Efe Uygaç’ın Ronaldo ile geçirdiği keyifli anlar ve tribünden görüntüler de yer alıyor. Buluşmaya ilişkin elde ettiğimiz özel görüntülerde ise ikilinin geçirdiği renkli dakikalara ışık tutuyor.

Yaptığı paylaşımda bir müjde de veren Berkcan Güven, Cristiano Ronaldo’nun imzalı formasının çekilişini yapacağını da açıkladı

Berkcan Güven’in Ronaldo videosunun tanıtımı için tıklayınız.

İşte Hediye Edilecek İmzalı Ronaldo Forması 

Twitter hesabından paylaşım yapan Efe Uygaç, Ronaldo imzalı formayı takipçileriyle paylaştı. Forma Berkcan Güven – Efe Uygaç ikilisi tarafından bir takipçiye hediye edilecek.