Ünlü Türk YouTuber Berkcan Güven, Juventus’un yıldız ismi Cristiano Ronaldo ile YouTube videosu çektiğini duyurdu. Berkcan Güven ve Efe Uygaç’ın Ronaldo ile direk Challenge yaptığı video Cuma günü yayınlanacak. 

Twitter adresinden bir video ile paylaşım yapan Berkcan Güven, takipçilerine “Cuma gününü bekleyin” mesajını paylaşarak videonun saat 18.00’de yayınlanacağını paylaştı.

Ronaldo’nun “Hayat sadece futbolla ilgili değildir” sözleriyle başlayan videoda Berkcan Güven’nin Ronaldo ile geçirdiği keyifli anlar ve tribünden görüntüler de yer alıyor.

Bu tweet’in ardından bir paylaşım daha yapan Güven, Ronaldo ile Challenge yaptıklarını ve sonucun şaşırtıcı olacağını paylaştı.

https://twitter.com/berkcanguven/status/1209849727937863680

Kısa sürede çok sayıda beğeni alan paylaşımlar oldukça merak uyandırdı. Berkcan Güven’in Clear’ın reklam yüzü olan Ronaldo ile yine Clear’ın iş birliği kapsamında buluştuğu tahmin ediliyor. Yaptığı paylaşımda bir müjde de veren Berkcan Güven, Cristiano Ronaldo’nun imzalı formasının çekilişini yapacağını da açıkladı

Berkcan – Ronaldo Challenge’ının sonucu ne oldu? Sonuç için tıklayınız

Berkcan Güven kimdir?

Berkcan Güven 30 Mayıs 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş bir sosyal medya fenomenidir. 2014 yılından beri oyun, müzik ve eğlence içerikli videolar çekerek milyonlarca takipçisine hitap etmektedir. Youtube’da 3.8 milyon abonesi olan Berkcan Güven toplam 617 milyon görüntülenmeye sahiptir.

Berkcan Güven’in Youtube videolarının büyük bir kısmında ailesi de yer alıyor. Kardeşi Baran ve anneannesi Şahide Türe ile beraber çektiği videolar en çok beğenilen videoları arasında.

Berkcan Güven’in Youtube Benim İşim, Ferahlatır Bilirsin, Neresi, Akbilim Yok ve Yeniden gibi şarkıları da bulunuyor.