call-of-duty-mobile-sezon-10-teknosafari-min
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Mobil oyun dünyasının sevilen isimlerinden Call of Duty: Mobile, 10. Sezon ile tekrar karşımıza çıkıyor. Geçmişin Gölgesi olarak isimlendirilecek yeni sezon, 18 Kasım tarihinde başlıyor.

Call of Duty: Mobile 10. Sezon Geçmişin Gölgesi, 18 Kasım tarihinde başlıyor. Oyuncular, yeni sezon ile birlikte Templar karakterine yardım ederek Vacant haritasında kayıp ajanın peşinden gidecekler.

Yeni sezon boyunca oyuncular, 50 kademelik yeni savaş bileti için mücadele edecek. Birçok yeni ödüle sahip olan sezon, yeni karakterler ile birlikte CBR4 hafif makineli silah, SVD yarı otomatik keskin nişancı tüfeği, yeni skor serisi, silah şablonları, profil kartları, tılsımlar, CP ödülleri ve daha birçok içerik oyuna eklenecek.

Call of Duty: Mobile 10. sezon güncelleme ile gelecek yenilikler

call-of-duty-mobile-guncelleme-yenilikler-teknsoafari

  • Yeni Harita: Vacant – İlk defa Call of Duty: Modern Warfare içerisinde görülen Vacant haritası, Mobil dünyaya da geliyor. Oyuncular, terk edilmiş bir ofis binasında hurdalar, konteynerler ve büyük bir petrol tankının arasında mücadele edecek.
  • Yeni Tema Etkinliği: Stansfield’ın Peşinde – Yeni etkinlikte oyuncular, güçlerini birleştirerek Templar karakterine yardım edecek. Gizemi çözerek Stansfield’ın aranacağı etkinlikte yol boyunca DP ve temalı ödüller kazanılacak.
  • Yeni Çok Oyunculu Mod: Kontrol – Call of Duty serisinin en bilindik modlarından biri olan Kontrol, tamamen ekip çalışmasına dayalı olacak. Her takım, sırayla ele geçirme noktalarına saldıracak veya kilit noktalarda savunma yapacak. Ancak Hakimiyet modundan farklı olarak oyuncular, bu modda sınırlı yeniden doğma hakkına sahip olacak.

İlginizi Çekebilir:

Yemeksepeti’nde Hack İddiası: 60 Milyon Kullanıcı Verisinin Çalındığı Söyleniyor

Battlefield 2042, Sesli Sohbet Olmadan Çıkış Yapacak

PUBG: New State Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz