battlefield-2042-oynanis-teknosafari-min

2021 yılının en çok beklenen oyunlarından birisi olan Battlefield 2042, sesli sohbet olmadan çıkış yapacak. Paylaşılan bilgilere göre sesli sohbet özelliği, oyuna ilerleyen dönemlerde eklenecek.

Kuşkusuz ki Battlefield 2042, bu yıla damga vuran oyunlarından birisi olabilmek için hazırlanıyor. DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan oyun, 19 Kasım tarihinde tam sürüm olarak çıkış yapacak. Ön sipariş verenler için şimdiden erişime açılmış oyun, oyun içerisinde önemli olan bir özelliğe yer vermeyecek.

Geliştirici DICE tarafından yapılan açıklamalara göre Battlefield 2042, sesli sohbet özelliği olmadan çıkış yapacak. Bu özellik, her ne kadar Türk oyuncular tarafından yoğun bir şekilde kullanılmıyor olsa da, dünya geneline bakıldığında oldukça önemli bir özellik olarak görülüyor. Geliştirici ekip, sesli sohbet özelliğinin neden çıkışta olmayacağı konusunda herhangi bir açıklamada bulunmadı. Ayrıca özelliğin oyuna ne zaman ekleneceği konusunda da bir bilgi bulunmuyor.

battlefield-2042-sesli-sohbet-teknosafari

Battlefield serisi, oyun içi iletişim seçenekleri ile insanları yeni arkadaşlıklar kurmasına olanak sağlıyordu. Bu durum, Türk kullanıcılar için çok alışılmış bir şey olmasa da, dünya geneline bakıldığında Battlefield, insanların en çok arkadaş edindiği oyunlardan birisi olarak görülüyor.

Ayrıca paylaşılan bilgilere göre, Battlefield 2042’nin işaretleme/ping sistemi de oldukça kaotik bir sonuç doğuruyor. İlk tanıtıldığı günden bu yana büyük bir ilgi ile beklenen oyun, çıkışına az zaman kala bu ilginin büyük bir kısmını kaybetmişe benziyor.

İlginizi Çekebilir:

Lenovo, 2021 Yılının Üçüncü Çeyrek Finansal Raporlarını Yayınladı

PUBG: New State Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Ekim Ayında En Çok İndirilen PlayStation Oyunları Yayınlandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz