Okuma Süresi
2 dakika

Coca-Cola markalı akıllı telefon geliyor. Ortaya atılan ilk iddialara göre içecek devi, popüler bir üreticiyle anlaştı.

Popüler içecek şirketi Coca-Cola, kendi akıllı telefon modeli üzerinde çalışmaya başlamış olabilir. Şirketin, belirli pazarlarda sunmayı planladığı yeni akıllı telefonu için görüşmeler gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Hatta bazı kaynaklar ilk akıllı telefonun tasarımını sızdırdı.

Coca-Cola’nın Akıllı Telefonu Nasıl Olacak?

Hindistan’da ortaya çıkan iddialar doğrultusunda Coca-Cola, kendi cihazını üretmek için popüler bir akıllı telefon markasıyla iş birliği yapacak. Coca Cola adıyla geleceği söylenen akıllı telefonun ilk görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

Mukul Sharma tarafından paylaşılan detaylara göre, üretim ortağının adı henüz paylaşılmadı. Ancak telefonun tasarımı, Realme’nin orta segment modellerine işaret ediyor. Coca Cola markalı akıllı telefon, arka panelinin sağ tarafında büyük bir logoya yer veriyor. Cihazın, ikili kamera kurulumuna sahip olduğu da ortaya çıkan bilgiler arasında.

Coca-Cola markalı ilk akıllı telefonun, şirketin temasına uyum sağlayacak şekilde geliştirildiği aktarıldı. Yani hem aksesuarları hem işletim sistemi arayüzü Coca-Cola’nın kırmızısına dikkat çekecek. Ortaklığın resmi onayının ve cihaz lansmanının bu çeyrekte açıklanması bekleniyor.

Şirketin kendi cihazının teknik özellikleri ise şu an belirsiz. Ancak iş birliği yapılan firma Realme ise (Realme 10 4G’ye benziyor) orta segmente hitap edeceğini tahmin ediyoruz. Realme 10 4G, FHD+ 6.4 inç ekrana ve 5000 mAh yer veriyor. Gücünü ise Helio G99 yonga setinden ve 8GB RAM’den alıyor.

Sızıntı, Coca-Cola Tarafından Şimdilik Onaylanmadı

Ortaya çıkan bu sızıntı henüz içecek devi tarafından onaylanmadı. Sızıntı, şimdilik Hindistan pazarına özel olarak tutuluyor. İddialar, Coca-Cola’nın akıllı telefonunu çeşitli aksesuarlar ile satışa sunabileceğini söylüyor. Yine de resmi bir açıklama gelinceye kadar söz konusu cihazın sadece bir sızıntı olduğunu hatırlatmadan geçmeyelim.

Coca Cola’nın ortaya çıkan sızıntı akıllı telefonu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Şu anlık sadece bir iddia olsa da bu cihazın bizi çok şaşırttığını belirtmeden geçmeyelim. Eğer bu iddia doğruysa şimdiden gündem olan cihazın, çok konuşulacağını düşünüyoruz? Coca Cola’nın bu sızıntıyla ilgili yapacağı açıklamayı merakla bekliyor olacağız.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz