Şu an için sınırlı sayıda ülkede kullanıma açılan Disney Plus, yayınlayacağı dizileri içeren bir video paylaştı. Videoda dikkat çeken detay ise 2021’de yayınlanacağı söylenilen WandaVision’ın tarihinin 2020’ye alması oldu.

WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier dizileri bu yıl Disney Plus platformunda yayınlanacak. 2021’de yayınlanması beklenen WandaVision’ın yayın tarihi erkene alınmış durumda.

Avengers: Endgame sonrası yeni bir döneme giren Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) geleceği şekillenmeye devam ediyor. Disney, bu yıl içerisinde yayınlanacak olan iki yeni MCU dizisini bugün resmen açıkladı. The Falcon and the Winter Soldier ve WandaVision dizileri 2020’de Marvel hayranlarıyla buluşacak.

Geçen aylarda Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige, yapmış olduğu bir açıklamada WandaVision dizisinin tarihini 2021 olarak duyurmuştu. Paylaşılan son videoda ise yayın tarihinin 2021’den 2020’ye alındığını görüyoruz. The Falcon and the Winter Soldier dizisi ise bu yılın sonlarına doğru yayınlanacak.

Söz konusu iki dizi için de herhangi net bir yayın tarihi açıklanmadı ancak, The Falcon and the Winter Soldier’ın sonbahar aylarında yayınlanması bekleniyor. Yayın tarihi erkene alınan WandaVision’ın da sonbahardan önce yayınlanamayacağı tahmin ediliyor. Henüz yeni başlayan dizinin çekimleri göz önüne alınırsa, yapım sürecinde çok fazla yol alınmış olmadığı için WandaVision’ın da 2020 sonlarına doğru yayınlanabileceği düşünülüyor.

Disney Plus platformunda bu yıl yayınlanacak olan içeriklerle ilgili video:

Tesla, Sinema Modu’na çok yakında Disney+ ekleyebilir