CREAIF FOTOGRAF AJANSI
Okuma Süresi
1 dakika

Wingie Enuygun Group CEO’su Çağlar Erol, Türkiye’nin e-ihracat hedeflerine katkıda bulunmayı hedeflediklerini söyledi. Ayrıntılar haberimizde

Enuygun.com ve küresel markası Wingie.com’un verilerine göre, yabancı turistlerin Türkiye yönlü bilet rezervasyonlarında büyük bir artış yaşanıyor. İlk çeyrek sonuçlarına göre yurt dışı satışları geçtiğimiz yıl aynı döneme oranla 5 kat büyüyen şirket, turizm sektörünün canlanmasında büyük rol oynuyor.

İstanbul ilk sırada

Enuygun.com verilerine göre Türkiye’ye seyahat eden yabancı turistlerin en çok tercih ettiği şehirler sırasıyla, İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Adana oldu. Bu dönemde ülkemize gelmeyi tercih etmiş yabancı turistlerin önemli bir kısmı Orta Doğu, Avrupa ve Türki Cumhuriyetler’de yaşıyor. Bu dönemdeki en popüler 3 rotanın ise verilere göre sırasıyla Bakü-İstanbul, Taşkent-İstanbul ve Belgrad- İstanbul olduğu görülüyor.

Seyahatin her aşamasını planlıor

Wingie Enuygun Group kurucusu ve CEO’su Çağlar Erol, “Enuygun.com ve global markamız Wingie ile Nisan ve Mayıs aylarında 95 farklı ülkeden yüzbinlerce seyahat severin Türkiye varışlı seyahatlerini organize ettik. Ülkemizin e-ihracat hedeflerine katkıda bulunma hedefiyle çalışıyoruz. Uçak bileti, otel, otobüs bileti ve araç kiralama gibi seyahat planlarının her aşamasında, güçlü teknolojimiz ve deneyimli hizmet ekibimizle müşterilerimize en üst kalitede deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz.”ifadesini kullandı.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz