Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

İşbirliğiyle Temmuz ayından itibaren mobil fotoğrafçılık dünyasında yeni bir dönem başlıyor. Ayrıntılar haberimizde

Xiaomi ve Leica Camera, stratejik iş birliği anlaşması imzaladıklarını açıkladı. Görüntüleme sistemi iki şirket tarafından ortaklaşa geliştirilen ilk amiral gemisi akıllı telefon bu yıl Temmuz ayından itibaren satışta olacak. 2010 yılında kurulan Xiaomi, dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi oldu. Akıllı telefonları ve diğer ürünleri dünya genelinde 100’ün üzerinde ülkede ve bölgede satılan şirket, güçlü Ar-Ge faaliyetleri ve teknolojiye olan uzun vadeli sürekli yatırımlarıyla tüketici elektroniği ve akıllı üretim alanlarında teknolojik yenilikler açısından öncü şirket haline geldi. Xiaomi; lens optiği, çipler, algoritmalar ve diğer görüntüleme alanlarındaki uzun vadeli teknik birikimi ve mobil fotoğrafçılık konusundaki tecrübesiyle portre, gece çekimleri ve enstantaneler dahil olmak üzere kullanıcılara olağanüstü fotoğrafçılık deneyimleri sunuyor.

İki şirketin hedefi

Leica Camera ise 100 yılı aşkın bir süredir önde gelen sokak fotoğrafçılarının birinci tercihi olan hafif kameralar ve tutkulu kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan optik lensler üretiyor. Leica Camera, Alman mühendisliğiyle öne çıkıyor ve “Leica imaj görünümüne” ulaşmayı hedefleyen yeni nesil tüketicileri cezbetmeye devam ediyor.

Mobil fotoğrafçılık konusunda aynı fikirlere sahip olan her iki şirket de mobil fotoğrafçılık çağındaki optik performansı ve fotoğraf deneyimini üstün teknolojik yenilikler ve estetik arayışlarla sürekli olarak geliştirmeyi hedefliyor.

NOT: Görsel, droidholic.com sitesinden alınmıştır

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz