Platformda önümüzdeki ay seyredebileceğiniz içerikler belli oldu. Ayrıntılar haberimizde

Netflix, Haziran 2022 programını açıkladı. Dijital yayın platformunun original dizilerden filmlere, belgesellerden çocuk programlarına değişen yapımları belli oldu. Netflix ayrıca “Kaldığın Yerden” isimli podcast serisiyle Netflix yapımlarını perde arkasını dinleyicilere ulaştırıyor. Platformun yapımlarından seçtiğimiz içerikleri aşağıda görebilirsiniz:

NETFLIX DİZİLERİ

Kuş Uçuşu (03/06/2022)

Bir haber spikerinin göz kamaştırıcı hayatı, hırslı bir stajyerin onu iş yerinde sabote etmesi ve eşiyle arasına nifak tohumu ekmesiyle dağılmaya başlar.

Peaky Blinders: 6. Sezon (10/06/2022)

Shelby ailesi yıkıcı bir kayıp yaşar. Dört yıl sonra afyon ticaretine yönelen Tommy, en büyük düşmanlarıyla ittifak yapmak zorunda kalır.

The Umbrella Academy: 3. Sezon (22/06/2022) 

1963’te kıyameti durdurduktan sonra günümüze dönen Şemsiye Akademisi üyeleri, zaman çizgisini düzelttiklerine ve kıyametin ortaya çıkmasını önlediklerine inanmaktadırlar. Ancak bir süre sonra hiçbir şeyin aynı olmadığını fark ederler.

Borgen – Power & Glory (02/06/2022)  

Dışişleri Bakanı Birgitte Nyborg’un kariyeri, Grönland’da bulunan petrol hakkındaki bir anlaşmazlığın uluslararası bir krize dönüşmesi ihtimali üzerine tehlikeye girer.

La Casa de Papel: Kore (24/06/2022) 

Hırsızlar, Kuzey ve Güney Kore’nin ortak darphanesini ele geçirince polis, rehineleri kurtarıp hırsızları ve elebaşlarını yakalamak için harekete geçer.

Love & Anarchy: 2. Sezon (16/06/2022)  

Üzücü bir haber alan Sofia, kederiyle başa çıkmaya yanaşmayınca hayatı, kariyeri ve Max ile ilişkisi altüst olur.

Man Vs Bee (24/06/2022)

Bir eve göz kulak olan adamın bir arıyla olan mücadelesini konu alan bu neredeyse sessiz komedinin başrolünde İngiliz komedyen Rowan Atkinson (Mr. Bean) yer alıyor.

God’s Favorite Idiot (15/06/2022)

Tanrı’nın görevlendirdiği iyi kalpli bir adamı konu alan bu dizide Melissa McCarthy’e, dizinin senaristi ve yaratıcısı olan eşi Ben Falcone eşlik ediyor.

Kim Olduğumu Bilmiyorsunuz (17/06/2022)

Cinayetten yargılanan bir adam, tüm kanıtlar suçluluğunu işaret edince kapanış savunmasını gizemli bir kadınla yaşadığı aşkı anlatmak için kullanır.

NETFLIX FİLMLERİ

Aşkın Kıyameti (20/06/2022)

Reklam ajansı batan, borç içindeki Fırat, arkadaşının zoruyla kendini doğada yoga yaparken bulur. Burada âşık olduğu şarkıcıyla kendini bulma yolculuğuna çıkar.

Spiderhead (17/06/2022)

Yakın gelecekte iki mahkûm, bir vizyonerin hükümlülere duygu değişimi yaratan ilaçlar vererek deney yaptığı hapishanede geçmişleriyle yüzleşir.

Hustle (08/06/2022)

Bir yetenek avcısı İspanya’da yüksek potansiyelli bir oyuncu bulunca hem kendisinin hem de oyuncunun NBA’de başarılı olabileceğini kanıtlamaya çalışır.

Torontolu Adam (24/06/2022)

Beceriksiz bir girişimci, Torontolu Adam olarak bilinen meşhur bir suikastçıyla karıştırılınca hayatta kalmak için asıl tetikçiyle birlik olur.

Interceptor (03/06/2022) 

Ücra bir füze savunma üssünde kalan son asker, çaldıkları 16 nükleer silahla ABD’yi hedef alan teröristlere karşı hayatının mücadelesini verir.

Beauty (29/06/2022)

Umut vadeden bir kariyere adım atmak üzere olan genç şarkıcı; otoriter bir aile, sektördeki baskılar ve kız arkadaşına duyduğu aşk arasında kalır.

NETFLIX BELGESELLERİ

Halftime (14/06/2022) 

Dünyaca ünlü süperstar Jennifer Lopez, bu samimi belgeselde çok yönlü kariyeri ve gözler önünde bir hayat sürmenin beraberinde getirdiği baskı hakkında konuşuyor.

Dijital Yalanlar Ağı: Ölüm, Suç ve İnternet (15/06/2022)  

Komplo, dolandırıcılık, şiddet, cinayet… Bu belgesel dizisi, internet çağında sanal olarak başlayan şeylerin hızla gerçeğe dönüşüp tüm dünyayı etkileyen sonuçlar doğurmasını konu alıyor.

NETFLIX KOMEDİ ÖZEL

Amy Schumer’s Parental Advisory (11/06/2022)

Amy Schumer’dan yeni bir stand-up komedisi geliyor. Netflix Şaka Gibi komedi festivali kapsamında yer alan bu özel gösteride Amy Schumer’e Lil Rel Howery, Chris Distefano, Rachel Feinstein ve Jaye McBride gibi isimler eşlik ediyor.

NETFLIX ÇOCUK & AİLE

Angry Birds: Yaz Çılgınlığı: 2. Sezon (24/06/2022) 

Genç Red, Chuck, Bomba ve Stella, Splinterwood Kampı’nda diğer Angry Birds kuşlarıyla birlikte çılgın bir yaz geçirirken tüyler havada uçuşur.

Karma’nın Dünyası: Müzik Videoları: 2. Cilt (16/06/2022)

Karma, arkadaşları ve ailesiyle beraber hem arkadaşlık konulu şarkılarla hem kıpır kıpır parçalarla becerilerini sergileyerek yıldız gibi parlıyor.

Dead End: Paranormal Park (16/06/2022)

Sıkı arkadaş olup birbirlerine zor zamanlarda yardımcı olan Barney ve Norma, perili bir eğlence parkında çalışırken ürkütücü ve eğlenceli anlara şahit olur.

KALDIĞIN YERDEN

Netflix Türkiye’nin podcast serisi “Kaldığın Yerden” tüm audio platformlarda ve Netflix Türkiye YouTube kanalında.

Üç Komedyen Bİr Mikrofon

Stand up dünyasının nabzı, ”Kaldığın Yerden”de atıyor. Bu bölümün konukları stand up setleri ve podcast serileriyle tanıdığımız Özge Özel, İlker Gümüşoluk ve Deniz Göktaş.

Yönetmen Koltuğunda: Tolga Karaçelik & Umut Aral

Yakamoz S-245 dizisinin iki yönetmeni Tolga Karaçelik ve Umut Aral, Yönetmen Koltuğunda. İkili, dizi üzerine ve bilinmeyen yönlerine dair keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor.

Görsel: Miray Daner (3 Haziran’da gösterime girecek “Kuş Uçuşu” dizisinin başrol oyuncusu)

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz