Epic Games Bu Hafta İki Oyunu Ücretsiz Sunacak
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Her hafta sunduğu ücretsiz oyunlarla adından söz ettiren Epic Games, bu hafta ise Defense Grid: The Awakening ve Verdun adlı oyunları ücretsiz olarak yayınlayacak.

Kuzey Carolina merkezli video oyunu yapım ve geliştirme şirketi Epic Games, her hafta sunduğu ücretsiz oyunlarla adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde toplam değeri 99 TL olan iki oyunu ücretsiz yapan platform, bu hafta ise 57 TL değerindeki Defense Grid: The Awakening ve Verdun oyunlarıyla gündemde.

Bir Hafta Ücretsiz Yayınlanacak

17 Aralık 2020’de her hafta ücretsiz oyun yayınlayacağını ve kampanyanın 2021 başına kadar devam edeceğini açıklayan platform, 2021’in ilk yarısı olmasına rağmen geleneği bozmayarak haftalık ücretsiz oyun sunmaya devam ediyor. Epic Games Store üzerinden yayınlanan haftalık bedava oyunları ister indirebiliyorsunuz isterseniz de ücretsiz bir oyunun topluluğuna katılabiliyorsunuz. Bu kampanya dahilinde geçtiğimiz hafta toplam fiyatı 99 TL olan Obduction ve Offworld Trading Company oyunlarını bedava sunan platform, bu hafta 57 TL değerindeki iki oyunla karşımıza çıkıyor. 22 Temmuz Perşembe günü saat 18.00’da bedava olarak paylaşılacak olan Defense Grid: The Awakening ve Verdun adlı oyunlar 29 Temmuz’a kadar yayında kalacak.

Epic Games Bu Hafta İki Oyunu Ücretsiz SunacakBir defans oyunu olan Defense Grid: The Awakening farklı zorluk seviyelerinde oynanabiliyor. Normal piyasa fiyatı 18 TL olan oyun, strateji gerektiriyor ve 3 boyutlu olarak tasarlanan alanları düşman istilasına karşı korumanız gerekiyor. 8 saate varan bir oyun deneyimi yaşatan Defense Grid: The Awakening harita çeşitliliği ve fazla silah çeşidi sunuyor.

Epic Games Bu Hafta İki Oyunu Ücretsiz Sunacak

Normal piyasa değeri 39 TL olan ve Epic Games’da bir hafta bedava sunulacak olan bir diğer oyun da Verdun. 1’inci Dünya Savaşı’nda geçen Verdun, birinci şahıs nişancı oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Saldırı ve savunma savaşlarına girdiğiniz Verdun, dört farklı oyun modu sunuyor. Savaş ortamını oldukça gerçekçi sunmaya çalışan oyunda, gerçekçi 1’inci Dünya Savaşı silahları ve üniformalarla karşılaşıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:

Kimlik Avı Dolandırıcılığı En Çok WhatsApp Sonra Telegram Üzerinden Gerçekleşiyor

Futbolseverlere Müjde! Acun Ilıcalı UEFA Maçlarının Exxen Fiyatlarını Açıkladı

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz