unreal-engine-5-fortnite-chapter-3-teknosafari-min
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Sevilen battle royale oyunu Fortnite, Unreal Engine 5 ile tamamen yenileniyor. Oyun, yeni nesil Unreal Engine 5’e aşama aşama geçiş yapacak.

Fortnite, oyun motorunda değişikliğe gidiyor. Sevilen oyun, Epic Games tarafından yine kendisi tarafından geliştirilen Unreal Engine 5 ile yenilenecek. Yeni sezon öncesi birçok yenilik ile gelen oyun, bekleyenleri heyecanlandırıyor.

Normal şartlarda Fortnite, 2021 yılı içerisinde yeni oyun motoruna geçiş yapacaktı. Epic Games tarafından paylaşılan bilgilere göre oyuncular, yakında yeni oyun motorunun etkilerini görmeye başlayacak.

fortnite-3-teknosafari

Epic Games tarafından erken erişime açılan Unreal Engine 5, henüz tam sürüme geçiş yapmış değil. Şirket, diğer oyun stüdyoları için demo sürüm sunarken, kendileri eksiksiz bir şekilde yeni oyun motoru üzerinde çalışabiliyor.

Yeni nesil oyun motoru ile yenilenecek oyun, tüm platformlarda etkilerini gösterecek. Geliştirmelerin sürdüğü yapım tamamlandığında oyun, PC, konsol ve mobil platformlarda Unreal Engine 5 ile çalışacak. Bu sayede tüm platformlarda oyuncular, yeni nesil oyun deneyimi elde edebilecek.

Bunun yanında Fortnite, Chapter 3 dönemine geçiş yapıyor. Oyuncular arasında hala popüler olan oyun, özellikle son gelen Spider-Man eklentisi ile kitlesini büyütmeyi başardı. Ayrıca oyun eklenen ağ atma özelliği de birçok oyuncu tarafından olumlu geri dönüşler aldı. Ayrıca şirket, oyunun Battle Pass sistemini de sürekli olarak yenileyerek oyunu canlı tutmak istiyor.

İlginizi Çekebilir:

İTÜ Big Bang Startup etkinliği ile girişimciler, 458 milyon TL ödül ile buluştu

Apple Music 2021 yıl sonu listeleri paylaşıldı

Oppo Reno 7 serisi, 15 dakikada tamamen tükendi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz