razer-phone-cooler-chroma-sogutucu-teknosafari

Razer, akıllı telefonları soğutmak için MagSafe destekli Phone Cooler Chroma cihazını piyasaya sürdü. Razer Phone Cooler Chroma soğutucu özellikleri dikkat çekiyor.

Razer, en yeni telefon aksesuarını duyurdu. Cihaz, yoğun bir şekilde oyun oynayan akıllı telefonların çok daha serin bir şekilde çalışmasına olanak sağlıyor. Razer Phone Cooler Chroma isimli soğutucu aksesuar, iPhone ve Android cihazlar ile tam uyumlu bir şekilde çalışıyor.

Razer’ın RGB fanı iki farklı versiyon olarak karşımıza çıkıyor. Birisi iPhone için MagSafe destekli bir versiyon iken, diğeri Android için soğutma seçeneği sunuyor. Her ikisi de 60 dolar fiyat etiketine sahip.

razer-telefon-sogutucu-teknosafari

Mobil telefonlara odaklanan tasarıma sahip Razer Phone Cooler Chroma, yerleşik bir pil ile birlikte gelmiyor. Bunun yerine USB-C kablosu üzerinden bir güç aktarımına ihtiyaç duyuyor. Bu da kullanıcıyı sınırlayan bir etmen olarak görülüyor.

Cooler Chroma, 6400 RPM seviyesne kadar hızla dönen 7 kanatlı bir fana sahip. Bunun yanında termoelektrik bir soğutucu ve telefondaki fazla ısıyı emmek için alüminyum ısı emici de bulunuyor. 12 adet özelleştirilebilir RGB fana sahip cihaz, Razer resmi web sitesi üzerinden satışa sunulmuş durumda. Ürünün Türkiye fiyatı henüz belirlenmiş değil.

60 dolar fiyat etiketine sahip aksesuar, dolar kuru çevrildiğinde 814 TL gibi bir miktara denk geliyor. Ancak ürün Türkiye’ye geldiğinde, üzerine vergi ve benzeri eklemeler ile fiyatının artacağı ön görülebilir.

İlginizi Çekebilir:

İTÜ Big Bang Startup etkinliği ile girişimciler, 458 milyon TL ödül ile buluştu

Apple Music 2021 yıl sonu listeleri paylaşıldı

Oppo Reno 7 serisi, 15 dakikada tamamen tükendi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz