general mobile dan gm 22 serisi geliyor

Son sızıntılara göre yerli telefon üreticisi General Mobile’dan GM 22 serisi geliyor. Bilinen detaylar haberimizde.

gm 22 serisi geliyor

Türk telefon üreticisi General Mobile’dan GM 22 serisi geliyor. Ülkemizde çokça satılan giriş segmenti modelleri ihtiva eden GM serisi 2022 yılı ile birlikte güncellenecek ve yeni modellerine kavuşacak. Tabi ki bu öngörülen bir durum. Ancak görünüşe göre GM 22 serisi beklenenden önce de gelebilir. Twitter’da Trzpro adlı hesabın paylaşımına göre cihazlar E-Devlet üzerindeki IMEI Sorgulama sisteminde sorgulanmış. Henüz IMEI sistemine ait kayıtları olmasa da cihazların tamamen kullanıma hazır olduğunu varsayabiliriz.

Sızıntıdaki görsellere göre bu sene de GM 22, GM 22 Plus ve GM 22 Pro adında 3 farklı model GM ailesine eklenecek. Eklenecek bu modellerin tüm özellikleri tam olarak bilinmese de GM 22 Plus modelinin MediaTek’in giriş-üst segment çözümü olan MediaTek Helio G80’den güç alacağı tahmin ediliyor. Ülkemizde bu sene satışa çıkan GM 21 Plus modelinde ise G35 kullanılmıştı. Bu iki yonga seti arasındaki performans farkı ve batarya ömrü kullanıcılara olumlu şekilde yansıyacaktır.

GM 21 ailesi de sevilmişti

General Mobile GM 21 Pro Özellikleri

General Mobile akıllı telefon üretimine Discovery modelleri ile giriş yaptıktan sonra Discovery Elite gibi zamanına göre oldukça üst segment bir telefonu da ülkemizde satışa sunmuştu. Sonraki modellerinde özellikle firmaya ait bir karakter oluşturmaya çalışması dolayısıyla biraz zorlansa da GM serisi ülkemizde giriş segmentte oldukça sevilen bir seri haline geldi. General Mobile yerli bir marka olması neticesinde GM serisinin aynı segmentteki ürünlere kıyasla daha iyi fiyatlandırmaya sahip olabilmesi de tercih sebeplerinden biri.

Ayrıca fiyat avantajının yanı sıra fiyat bandındaki modelerin aksine, tüm ağırlığı performansa ya da kameraya vermiyor. Böylece satın alan kişi performanstan ya da kameradan feragat etmek zorunda kalmıyor.

Bizler de hem Tekno Safari YouTube kanalımızda hem de teknosafari.net üzerinde GM 21 Pro modelini incelemiş ve deneyimlerimi aktarmıştık. GM 21 Pro inceleme videosuna buradan, inceleme yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Tekno Safari YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

İlginizi Çekebilir:

TCL 20 SE inceleme – Televizyoncunun telefonu

Vivo Y53s inceleme – Türkiye’de üretildi

Tecno Camon 16 inceleme – Kamera konusunda iddialı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz