ibb-yuru-be-istanbul-1000-adim-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Yürü Be İstanbul uygulaması ile 1000 adım atana Beltur içerisinde ücretsiz kahve ısmarlıyor. Ayrıca kazanılan puanlar ile uygulama içerisindeki indirim ve hediyelerden faydalanmak mümkün.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin geçtiğimiz Ekim ayında yayınladığı Yürü Be İstanbul uygulaması, bugüne özel bir hediye sunuyor. Uygulama ile 1000 adım atan vatandaşlar, Beltur’dan ücretsiz kahve alabilecek.

Dünya Sağlık Örgütü’nün günde 10 bin adım atma önerisini vurgulayan uygulama, İstanbul’da yaşayanlar için spora teşvikte bulunuyor. Açık alanda atılan adımların sayılabildiği Yürü be İstanbul uygulamasında, görevleri tamamlayarak rozet ve ödüller kazanılabiliyor. Kazanılan puanlar ile uygulama içerisinde bulunan indirim ve hediyelerden yararlanılabiliyor.

  • Yürü be İstanbul Android indir: Tıkla
  • Yürü be İstanbul iOS indir: Tıkla
  • Yürü be İstanbul resmi web sitesi: Tıkla

Bunların yanında Yürü be İstanbul uygulaması içerisinde birçok görev bulunuyor. Üstelik bu görevler yalnızca belli sayıda adım atmaktan ibaret değil. Örneğin «Fersah Fersah İstanbul» görevi ile boğaz kıyılarında adım atmak seçilebilir.

Yürü be İstanbul rozetleri ve ödülleri ile de tüm bu spor ve yürüyüşler ödüllendiriliyor. Uygulama içerisinde adım attıkça birçok rozete sahip olunabilirken, belirli aralıkla ile ya da düzenli olarak indirimlere sahip olunabiliyor.

Bugün ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Yürü be İstanbul uygulaması ile 1000 adım atanlara Beltur ile ücretsiz kahve sunuyor. Uygulamayı kullanan ve 1000 adımı geçen vatandaşlar, istedikleri Beltur içerisinde ücretsiz kahvesini alabilir.

İlginizi Çekebilir:

Avrupa Ülkeleri Evsel Atık Konusunda Birinci Sırada 

Popüler Oyun Serilerinin Koleksiyon Setleri Ne Kadar Ediyor?

AMD, Zen 4 ve Zen 4C ile Desteklenen Yeni EPYC İşlemcilerini Tanıttı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz