İkinci El Giyim Uygulamaları

Giyimde tercihi ikinci el ürünler olanlar için en iyi 5 uygulamayı yazdık ve içeriklerine değindik. İşte; ‘İkinci el kıyafet alıp satabileceğiniz uygulamalar.’ ‘İkinci el giyim uygulamaları.’ ‘İkinci el kıyafet bulabileceğiniz mobil uygulamalar.’ ‘Eski kıyafetlerinizi satabileceğiniz uygulamalar.’ ‘İkinci el kıyafet alabileceğiniz uygulamalar.’ ‘İkinci el alışveriş.’

Listemizde yer verdiğimiz uygulamalarda hem ikinci el kıyafet alışverişi yapabilir hem de artık kullanmadığınız ürünleri satarak paraya çevirebilirsiniz. İşte; ‘İkinci el kıyafet alıp satabileceğiniz uygulamalar.’ ‘İkinci el giyim uygulamaları.’ ‘İkinci el kıyafet bulabileceğiniz mobil uygulamalar.’ ‘Eski kıyafetlerinizi satabileceğiniz uygulamalar.’ ‘İkinci el kıyafet alabileceğiniz uygulamalar.’ ‘İkinci el alışveriş.’

İkinci El Kıyafet Alıp Satabileceğiniz Uygulamalar

İkinci El Giyim Uygulamaları

  • Gardrops
  • Dolap
  • ModaCruz
  • Zebramo
  • BebeCruz
Gardrops

İkinci El Giyim Uygulamalarıİkinci el giyim uygulamaları listesinde ilk sırada Gardrops uygulamasına yer verdik. Yıllardır hayatımızda olan ve tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz Gardrops, ikinci el modanın en bilindik adreslerinden biri. Hem giymediğiniz kıyafetleri paraya çevirebildiğiniz hem de ikinci el kıyafet alışverişi yapabildiğiniz uygulamada alıcı, ürün kargoya verildiği tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde bildiriyor ve ardından satıcıya ödeme yapılıyor. Aynı zamanda alıcının satın aldığı ürün tarif edildiği gibi değilse, eksiklik varsa veya eline hiç ulaşmazsa para iadesi yapılıyor. Diğer yandan uygulamanın tanıtımında her ne kadar, satışlarda yüzde sıfır komisyon alındığı belirtilse de kullanıcılar yorumlarda, satışlardan komisyon alındığını belirtiyor. Bununla birlikte satışta olan kıyafetlerin oldukça uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.

Play Store

App Store

Dolap

İkinci El Giyim Uygulamalarıİkinci el kıyafet bulabileceğiniz mobil uygulamalar arasında favori olanlardan biri de Dolap. Bu uygulamada; bebek, çocuk, kadın, erkek kategorisinde giyim ürünleri başta olmak üzere ev, yaşam, elektronik alışverişi de yapabilirsiniz. Dolap, çoğunlukla ikinci el uygulaması olarak kullanılsa da sıfır ürünlerin satışı da mevcut. Bunun yanı sıra bazı ünlüler de bu uygulamayı kullanıyor ve kullanmadıkları kıyafetlerini satışa koyuyor. Ünlülerin gerçekleştirdikleri bu satış ise daha çok bir kuruma yardım amaçlı yapılıyor. Dolayısıyla hem ünlülerin dolabından da alışveriş yapabilir hem de bir yardım kampanyasına destek olabilirsiniz. Dolap’da; Zara, Adidas, Benetton, Trendyol, Panço gibi markalar da var. Basit bir arayüze sahip olan uygulamada satış yapmak da bir o kadar kolay.

Play Store

App Store

ModaCruz

İkinci El Giyim UygulamalarıListemize sırada ModaCruz ile devam ediyoruz. 3 milyon üyeye sahip olan ModaCruz, ikinci el kıyafetler başta olmak üzere 190 farklı kategoride alışveriş imkânı sunuyor. Bununla birlikte elbette kendi kıyafetlerinizin satışını da yapabiliyorsunuz. Dolap uygulamasında olduğu gibi ModaCruz’da da çeşitli marka ürünlerin ikinci eline ulaşmak ve bazı ünlülerin hesabından alışveriş yapmak da mümkün. Kredi kartı veya banka kartıyla online ödeyerek de alışveriş yapabildiğiniz uygulamada aynı zamanda 9 aya kadar taksit de yapılabiliyor. Alıcı, kargonun kendisine teslim edildiğini 2 iş günü içerisinde bildiriyor ve satıcıya ödeme yapılıyor. Platformda ikinci el ürünlerine ulaşabileceğiniz başlıca markalar ise; Mango, Gucci, New Balance, Zara, Gap, İpekyol, Vakko ve binlercesi.

Play Store

App Store

Zebramo

İkinci El Giyim UygulamalarıZebramo, listemizdeki diğer uygulamalara kıyasla daha az tercih edilenlerden. Fakat, ikinci el pazarı denilince akla ilk gelen platformlardan diyebiliriz. Kullanım amacının daha çok giyim üzerinde olduğu uygulamada, elektronik eşyalar da alıp satabiliyorsunuz. Zebramo’yu diğer uygulamalardan ayıran nokta ise kendi bünyesinde olan Zebramo Kargo’yu kullanmaları. Dolayısıyla kargolar çok daha indirimli bir şekilde alıcılara ulaşıyor. Uygulama, alıcı ve satıcı arasında güveni koruyabilmek için de çeşitli önlemler sağlıyor.

Play Store

App Store

BebeCruz

İkinci El Giyim Uygulamalarıİkinci el alışveriş uygulamaları listemizi BebeCruz ile bitiriyoruz. Adından da anlayacağınız gibi BebeCruz, ikinci el bebek ve çocuk alışverişi yapabildiğiniz bir uygulamadır. Son dönemde gittikçe artan hayat pahalılığını düşünecek olursak böyle bir platformun olması ve uygun fiyatlı bebek ürünlerine ulaşabiliyor olmak oldukça avantajlı. BebeCruz’da H&M, Benetton Kids, Marks&Spencer, Panço, Adidas, Armani gibi daha pek çok markanın ürünlerini bulabilirsiniz. Giyim dışında emzirme minderi, emzirme önlüğü, çeşitli oyuncaklar, puset, mama sandalyesi, ana kucağı gibi bebek ve annenin temel ihtiyacı haline gelen çeşitli ürünlere de uygun fiyatlarla erişmek mümkün. Aynı zamanda, bebeğiniz büyüdükçe ihtiyacınızın kalmadığı eşyaları ve kıyafetleri satışa koyarak hem maddi kazanç elde edebilir hem de geri dönüşümün oluşmasına imkân tanıyarak başka bir annenin de çocuğunun ihtiyaçlarını asgari düzeyde karşılamasını sağlayabilirsiniz.

Play Store

App Store

İlginizi Çekebilir:

Riversong Giyilebilir Teknoloji Ürünleri, Türkiye Pazarına Giriyor

Yemeksepeti Mahalle, Mahalle Esnafını Dijital Ortama Taşıyor

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık : Oppo Enco Buds inceleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz