DigiToll
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Haftanın öne çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları derlediğimiz DigiToll, 22. bölümüyle yayında! Tekno Safari YouTube kanalında izleyiciyle buluşan teknoloji haber bülteninde Leyla Yüngül bu hafta; Türkiye’de yürürlüğe girmesi beklenen internet yasaklarını, TikTok’un veri hırsızlığını ve Tesla’nın Elon Musk’a rağmen durdurulamayan yükselişini anlattı. 

Tekno Safari editörleri tarafından hazırlanan ve Leyla Yüngül’ün sunumuyla izleyici beğenisine sunulan DigiToll, haftanın öne çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları Tekno Safari takipçileri için derlemeye devam ediyor. ‘Tekno Safari’ YouTube kanalında izleyiciyle buluşan teknoloji haber bülteni, 22. bölümüyle yayında!  

DigiToll’ün yeni bölümünde Leyla Yüngül bu hafta; teknoloji basınının gündemine oturan ve Türkiye’de yürürlüğe girmesi beklenen internet yasaklarını ve sosyal medya düzenlemesini, TikTok hangi verilerinizi çalıyor sorusunun cevabını, Apple zammı sonrası iPhone fiyatlarını, Tesla’nın Elon Musk’a rağmen durdurulamayan yükselişini ve çok daha fazlasını anlattı. DigiToll ayrıca; WhatsApp karanlık mod ve karekod ile kişi ekleme özelliğini de ele aldı. Bununla birlikte; Tekno Safari’nin sevilen haber bülteninin 22. bölümünde, geçen bölüm duyurulan Redmi Note 9 çekilişinin asil ve yedek kazananları ve ESET Mobile Security kazananları da açıklandı.  

Teknoloji basınının nabzını tutmak, dijital dünyanın en çok konuşulan konularından haberdar olmak ve her pazar yayınlanan DigiToll’ün yeni bölümlerini kaçırmamak için Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

İşte geçen bölümde duyurduğumuz Redmi Note 9 çekilişinin asil ve yedek kazananları! 

Redmi Note 9

-Asil kazanan: Taylan Yılmaz  

-Yedek Kazanan: Atakan Balcı  

İşte ESET Mobile Security kazanan isimler!

ESET Mobile Security  

 Yavuz Telli  

– Fatih Bağ  

– Ahmet Terzi  

– Duran Ç  

– Tufan Işık  

– Satı Özkaya  

– Semanur Karagöz  

– Kadir Yalçın 

– Furkan sönmez  

– Okan Şahin 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Turbo Sevgiliniz Oldu mu? 250 Bin Dolara Uzaya Gidiyoruz – DigiToll #21

Ne Harcadık, Sesli Tweet Geliyor, Batman Podcast, İnternet Hızını Arttırma – DigiToll #20

PS5 Oyunları, Teknoloji ve Kadınlar, SpaceX’in Yeni Hedefi – DigiToll #19

Zoom Kullananlar Dikkat, Lansmanı Ertelenen Oyunlar, Tuvalet Kağıdı Stokçuluğu – DigiToll #18

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz