İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar

İnternetsiz oynayabileceğiniz en iyi mobil oyunlar listesiyle karşınızdayız. İşte; ‘İnternetsiz oynayabileceğiniz en iyi mobil oyunlar’. ‘İnternetsiz en iyi mobil oyunlar’. ‘İnternet gerektirmeyen mobil oyunlar’. ‘İnternetsiz oyunlar’.  

İnternete gerek duymadan da oyun oynamak mümkün. İşte otobüste, beklemeniz gereken anlarda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız en iyi internetsiz 10 mobil oyunu ‘İnternetsiz oynayabileceğiniz en iyi mobil oyunlar’. ‘İnternetsiz en iyi mobil oyunlar’. ‘İnternet gerektirmeyen mobil oyunlar’. ‘İnternetsiz oyunlar’. Detaylar yazımızda… 

İnternetsiz Oynayabileceğiniz En İyi Mobil Oyunlar 

İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar

‘İnternetsiz oynayabileceğiniz en iyi mobil oyunlar’. ‘İinternetsiz en iyi mobil oyunlar’. ‘İnternet gerektirmeyen mobil oyunlar’. ‘İnternetsiz oyunlar’. 

  • Sonic Dash 
  • Alto’s Odyssey 
  • Badland 
  • Eternium 
  • Monument Valley 2 
  • Plague Inc. 
  • Shadow Fight 3 
  • Brothers in Arms 3 
  • Old Man’s Journey 
  • Smash Hit 
Sonic Dash 

İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar

Yapımcı: SEGA 

Puan: 4,6 

İnternetsiz oynayabileceğiniz en iyi mobil oyunlar listemize ilk sırada Sonic Dash ile başlıyoruz. Koşma oyunları arasında olan Sonic Dash 3D grafikler ve sonsuz mod özelliğiyle karşımıza çıkıyor. Bu hızlı koşu oyununda zorlu engelleri geçmeye çalışıyorsunuz. Çoklu karakter seçeneği de sunan oyunda Sonic’in arkadaşlarından biri olarak oynamayı da tercih edebiliyorsunuz. Toplu taşımalarda veya beklemek durumunda olduğunuz bir anda size keyifli dakikalar yaşatabilecek bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.  

Play Store 

App Store 

Alto’s Odyssey 

İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar

Yapımcı: Noodlecake Studios Inc 

Puan: 4,6 

Bir platform koşma oyunu olan Alto’s Odyssey, oyunculara çölde masalsı bir deneyim yaşatıyor. Alto ve arkadaşlarıyla tanışacağınız bu oyunda her karakterin kendine ait özellikleri ve yetenekleri bulunuyor. 180 hedefi tamamlamaya çalıştığınız oyunda çölün birçok gizemini de ortaya çıkarıyorsunuz. Dolayısıyla heyecanlı bir deneyim yaşatan Alto’s Odyssey sıradan bir anınızı keyifli hâle getirecektir. 

Play Store 

App Store 

Badland
İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar

Yapımcı: Frogmind  

Puan: 4,5 

Aksiyon, macera platform oyunlarından biri olan Badland, çeşitli yaratıklar, ağaçlar ve çiçeklerle dolu devasa bir ormanda geçiyor. Oyuncu olarak bu ormanda nelerin olduğunu anlamak için ormandaki yaratıkları kontrol etmeye çalışırken yolculuğunuz boyunca da pek çok tuzak ve engellerle karşılaşıyorsunuz. Çoklu oyuncu modu özelliği de sunan Badland’i 4 oyuncuya kadar oynayabiliyorsunuz. Hiçbir kuralın geçerli olmadığı çoklu oyuncu modunda  en iyi oyuncu hayatta kalırken kendi bölümlerinizi tasarlayarak arkadaşlarınızla kıyasıya bir mücadele veriyorsunuz.  

Play Store 

App Store 

Eternium 

İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar

Yapımcı: Making Fun 

Puan: 4,8 

Klasiklerden olan Diablo ve Torchlight’ı anımsatan Eternium rol yapma oyunlarını sevenlerin tercihleri arasında yer alacaktır. Sürükleyici bir arka plana sahip olan oyunda dört farklı dünyada sonsuz ve rastgele oluşturulmuş seviyelerde birçok yaratıkla savaşıyorsunuz.  

Play Store 

App Store 

Monument Valley 2 

İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar

Yapımcı: ustwo games 

Puan: 4,8 

Bağımsız bir macera deneyimi yaşatan Monument Valley 2’de Ro ve çocuğunun yolculuğuna adım atıyorsunuz. Monument Valley evreninden yeni bir hikâye sunan Monument Valley 2 oyunculara keyifli bir atmosfer sunan bir Indie oyunudur. 

Play Store 

App Store 

Plague Inc. 

İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar

Yapımcı: Miniclip.com 

Puan: 4,5 

Salgın temalı oyunlardan olan Plague Inc. Pandemi döneminde hemen hemen herkesin dikkatini çeken oyunlar listesine de adını yazdırdı. Oyunda bir virüs üretip tüm dünyaya bulaştırmaya ve insanlık tarihinin sonunu getirmeye çalışıyorsunuz. Diğer yandan tüm dünya virüsle mücadele etmeye çalışıyor.  

Play Store 

App Store 

Shadow Fight 3 

İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar

Yapımcı: Nekki 

Puan: 4,3 

Mobil RPG dövüş oyunlarından biri olan Shadow Fight 3, 3D olarak geliştirilmiştir. Oyuncuların karakterlerini kendilerinin oluşturduğu Shadow Fight 3’te kendine has dövüş tarzını yaratabilmek için de dövüş tarzlarını keşfetmeye çalışıyorsunuz. Bununla birlikte bir oyuncu olarak seçimlerinize göre hikâyenin akışını da etkileyebiliyorsunuz. Shadow Fight 3, gerçekçi dövüş animasyonları ve etkileyici grafikleriyle zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız keyifli bir deneyim sunuyor.  

Play Store 

App Store 

Brother in Arms 3 

İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar

Yapımcı: Gameloft SE 

Puan: 4,3 

En iyi internetsiz mobil oyunlar listemize sırada çok oyunculu nişan oyunlarından biri olan Brother in Arms 3 ile devam ediyoruz. 2’nci Dünya Savaşı’nda geçen oyunda hedeflerinizden biri de silahlarınızı yükseltmek. İç ve dış oyun ortamını sunan Brothers in Arms 3’de düşmanlarınızla savaşırken diğer yandan askerlerinizi yükseltmeye çalışıyor ve silahlarınızı güçlendirerek oyunun seyrini değiştirmeyi amaçlıyorsunuz.  

Play Store 

App Store 

Old Man’s Journey 

İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar

Yapımcı: Broken Rules Interactive Media 

Puan: 4.3 

Hikâye temalı Indie oyunu olan Old Man’s Journey bir bulmaca, macera oyunudur. Kendinizi görsel bir öyküde bulacağınız oyunda bulmacaları çözüyor ve yaşlı karakterimizin yolculuğunda ilerlemesi için yolları oluşturmaya çalışıyorsunuz. Savaş, aksiyon yerine sakin bir oyun arayanların ilgisini çekecek olan Old Man’s Journey’de karakterin üzüntülerini, pişmanlıklarını, umutlarını deneyimliyor ve onun hayatını keşfediyorsunuz. 

Play Store 

App Store 

Smash Hit
İnternetsiz En İyi Mobil Oyunlar 

Yapımcı: Medicore 

Puan: 4,5 

İnternet gerektirmeyen mobil oyunlar listemizi uzay ve zamanda yolculuğa çıkacağınız  Smash Hit ile noktalıyoruz. Gerçeküstü yolculuk deneyimi yaşatan Smash Hit 11 farklı grafik stili sunuyor. Oyundaki amacınız ise yolunuza çıkan engelleri ve hedefleri parçalayarak ilerlemeyi sağlamak.  

Play Store 

App Store 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Sony, PS5 Özel Oyunu Returnal’ın Geliştirici Stüdyosu Housemarque ‘ı da Satın Aldı

Logitech G, En Hafif Oyuncu Kulaklığı ‘G335’i Türkiye’de Kullanıcı Beğenisine Sundu! 

Yaşanan Bir Veri İhlali Sonrası 700 Milyondan Fazla LinkedIn Kullanıcısının Verileri Çalındı! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz