40 milyondan fazla kullanıcının hayatını değiştiren iRobot, kullanıcılarına seçenekler sunmaya devam ediyor. Ayrıntılar haberimizde

Düğün sezonunun gelmesiyle birlikte iRobot, yeni evlenenlere ve evini değiştirmek isteyenlere özel başlattığı kampanya ile 06-19 Haziran tarihlerinde www.irobot.com.tr internet sitesinde EV15 kodu ile alışverişinize sepette yüzde 15 indirim sağlıyor. Üstelik Precision Vision teknolojisi ile  evcil hayvan atıkları, kablo ve çorap gibi engelleri algılayarak bunlardan kaçınan yeni Roomba j7 ve j7+ ürünleri de kampanya kapsamına dahil olarak satın alınabiliyor. Robot süpürge teknolojisi ile dünyanın temizlik alışkanlıklarına bakışını değiştiren iRobot’un farklı fiyat seçenekleri sunan ürünlerine www.irobot.com.tr internet mağazası üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çift kauçuk fırça sistemi ve kir saptama teknolojisi

 iRobot akıllı robot süpürgeler ve robot paspaslar, ev içi yaşantınızda eşinize, size veya ev arkadaşınıza kolaylık sağlayacak seçeneklerin başında geliyor. iRobot Roomba robot süpürgeler çift kauçuk fırça sistemi ve kir saptama teknolojisi ile üstün temizlik performansı sunuyor. Günlük yaşamınızın koşullarına uyum sağlayabilen akıllı robot süpürgeler, temizlik yapmak için harcadığınız zamandan büyük oranda tasarruf etmenizi sağlıyor. Her türlü zeminde kullanabileceğiniz süpürgeler, aynı zamanda özellikle evcil hayvanlarınızın tüylerini toplamakta kolaylık sağlıyor. iRobot’un Roomba robot süpürgeleri ve Braava robot paspasları yeni evlilere ve evini yenilemek isteyenlere yenilikçi çözümler sunarken, kendinize de daha fazla zaman ayırmanızı sağlıyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz